RSS / XML
22-10-2018
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

“Yerel sorunların çözümü için muhtarların rolü büyük”

13-05-2015 13:28:35
A+ A-
‘Birlikte Daha Güçlü İzmir’ sloganıyla yola çıkan AK Parti İzmir 25'inci Dönem Milletvekili Adayı Necip Nasır, İzmir’in en büyük ilçesi olan Karabağlar’da muhtarlarla bir araya geldi.

Sinop Satılık

İZMİR - STK başkanlığı yaptığı dönemden de birçok muhtarı tanıyan ve dostluk kuran Nasır, muhtarların sorunlarının takipçisi olacağını söyledi. Nasır, muhtarların bulunduğu bölgenin en önemli aktörleri olduğuna dikkat çekti.

Belediyelere muhtarlara yardım yapması konusunda tebliğ geldiğini hatırlatan Necip Nasır, tabandaki sorunların çözümü için muhtarların maddi sorunlarının giderilmesi gerektiğini dile getirdi.

Türkiye’deki bütün belediyelere İçişleri Bakanlığı’ndan Muhtar İlişkileri Müdürlüğü’nün kurulmasıyla ilgili yazı geldiğine de dikkat çeken Nasır, AK Parti iktidarıyla birlikte muhtarların sorunlarının bir bir çözüldüğünü kaydetti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da muhtarlara çok değer verdiğinin altını çizen Necip Nasır, “Muhtar maaşlarında iyileştirmeler yapıldı, çalışma koşulları iyileştirildi ve özlük haklarıyla ilgili de çalışmalar gerçekleştiriliyor. Muhtarlarımızı onurlandırmazsak onların sorunlarına çözüm bulmazsak tabandan gelen sorunların çözümü noktasında eksik kalırız” diye konuştu.

Nasır, ‘Vekil seçildikten sonra bizi ziyarete gelecek misiniz?’ diye soran muhtarlara, “Biz yaşantımızda Elif gibi dik durduk. Yapacağımız çalışmalarla da dik durmaya devam edeceğiz. Her sabah bu kentin havasını soluyarak uyanmaktan mutluyum. İzmir benim sevdam, bu şehirde yaşlanacağım. Bunun bilinciyle bu şehirde yatırımlar yaptım. Ailemi bu kentte doyurdum ve bu kentte dostluklar akrabalar edindim” diye karşılık verdi.


ETİKETLER : necip nasır ak parti akparti izmir seçim çalışmaları karabağlar muhtarlar
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SEÇİM 2015 haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber