RSS / XML
19-11-2018
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

Necip Nasır’dan Miting Gibi Seçim Ofisi Açılışı

15-05-2015 11:36:17
A+ A-
AK Parti İzmir 25'inci Dönem Milletvekili Adayı Necip Nasır, 17 seçim ofisinin koordinasyonunu sağlayan merkez seçim ofisinin açılışını görkemli bir törenle yaptı.

Mersin Satılık

İZMİR - Mini miting havasında gerçekleşen açılışa Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı ve Cumhurbaşkanı Danışmanı Binali Yıldırım, İl Başkanı Bülent Delican, İzmir Milletvekili Adayları, ilçe başkanları, oda başkanları, işadamları esnaf ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Program saatinde önce seçim ofisine gelen vatandaşlar çalan müziklerle halaylar çekti. Şölene dönüşen açılışta Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı ve Cumhurbaşkanı Danışmanı Binali Yıldırım’ın gelişiyle partililerin coşkusu daha da arttı.

Binali Yıldırım için hazırlanan Bitlis Yöresel Oyunu ve Karadeniz Folklor ekibi bir gösteri düzenledi.

Gösterilerin ardından konuşan AK Parti İzmir 25'inci Dönem Milletvekili Adayı Necip Nasır, ekonomik ve siyasi istikrar, çözüm süreci ve sivil anayasanın hazırlanmasında 7 Haziran’ın ülke için önemine dikkat çekti.

Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu’nun bizzat okuduğu seçim sözleşmesine değinen Nasır, adalet ve kalkınmanın esas alındığını sözleşme ile 2019, 2023, 2015 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla ilerleneceğini söyledi.

“İZMİR’DE DEMOKRASİ ŞÖLENİ YAŞANACAK”

Ülkenin geleceği ve çocuklarımız için seçimin önemine dikkat çeken Necip Nasır, “Bu seçim ülke için ne kadar önemliyse İzmir için 2 kere önemli. Dünyanın en güzel şehri olan İzmir’in gelişimi için önünde hiçbir mazereti yok. Bütün bilimsel kriterleri üzerinde taşıyan, ekonomik çarkların dönmediği, işsizliğin Türkiye ortalamasının üzerinde olduğu İzmir’de demokrasi şöleni yaşayacağız” dedi.

7 HAZİRAN, İZMİR İÇİN 2 KAT ÖNEM TAŞIYOR

 

7 haziran seçimlerinin ülke ve çocukların geleceği için büyük önem taşıdığını kaydeden Nasır, “Önümüzdeki seçim İzmir için 2 kere önemlidir. Dünyanın en güzel şehrinde, gelişimi için hiçbir mazereti olmayan bütün bilimsel kriterleri üzerinde taşıyan ekonomik çarklarının dönmediği işsizliğin Türkiye ortalamasının üzerinde olduğu İzmir’de 7 Haziran gecesi İzmirliler tarafından ideolojik zihniyet tarihe gömülerek AK milletvekillerini Ankara’ya gönderecektir. 7 Haziran gecesi bu görev herkese düşüyor. İstikrarın ekonominin bozulmaması için vatan üzerinde oynanan oyunların bozulması için 7 haziran milat olmalı” ifadesini kullandı.


ETİKETLER : necip nasır ak parti akparti izmir seçim çalışmaları seçim ofisi binali yıldırım
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SEÇİM 2015 haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber