RSS / XML
14-11-2018
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

MHP’li Kılıç’tan görkemli açılış

17-05-2015 12:02:49
A+ A-
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir 1. Bölge Milletvekili adayı Senem Kılıç, Seçmen İletişim Ofisini (SİM) Buca’da görkemli bir törenle açtı.

Ankara Satılık

İZMİR - Buca İlçe Teşkilat Başkanı Ali Karakuş’un organize ettiği açılışta Çevik Bir Meydanı’ndan Buca eski stadyum karşısındaki seçim ofisine kadar mehter takımı eşliğinde yüründü. MHP Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Oktay Vural ve 1. Bölge milletvekili adaylarının katıldığı şölen havasındaki açılışta mehteran eşliğinde ‘gençlik marşı’ da hep birlikte söylendi.

‘Dostluklar zorlukları geride bırakıyor’

Coşkulu kalabalığa açılış öncesi duygusal bir konuşma ile seslenen MHP adayı Senem Kılıç, “Bundan tam 2 ay önce çıktım bu yola. Zorlu demeyeceğim çünkü sizin gibi kazandığım kıymetli dostluklar tüm zorlukları geride bırakıyor. Yola çıkarken ne yapacağım, nasıl yapacağım diye düşünmedim diyemem ama bugün bakıyorum değerli büyüklerimin Senem kızı, yaşıtlarımın Senem kardeşi, küçüklerimin Senem ablası oldum. Biz teşkilatımız içindeki bu değer bilirliğimizi bugün attığımız her adıma, sıktığımız her ele, dokunduğumuz her yüreğe taşımanın sorumluluğuyla hareket ettik. Çok şükür ki tüm bu öğretilerin bugün karşılığını vatandaşımızdan, seçmenimizden aynı samimiyetle alıyorum” dedi.

‘Bir vatan neferi gibi davranıyorum’

Çıktığı yolda zaten bildiğini vurguladığı ‘insana dokunma’ işini siyaseten dillendirdiğini belirten MHP adayı Senem Kılıç, sözlerini şöyle sürdürdü: “Kendimizi bir mertebeye taşımak sevdasında değil vatandaşıma dokunurken gerçekten onun sıkıntısını çözmeye çalışan bir vatan neferi gibi davrandım. Bugün gönül rahatlığıyla Milliyetçi Hareket Partisi’nin seçim beyannamesini mahallelerde mikrofonlardan bangır bangır bağırıyorum. Çünkü seçim beyannamemiz toplumsal onarım ile milli birlik ve beraberlik üzerine kurgulandı. Milletimizin yüzde 50’si fakir, beyannamemizin de yüzde 70’ini dar gelirli vatandaşımızın nefes almasına ayırdık. Yoksul bir ailenin evine ekmek girmiyorsa biz de sorumluyuz diyoruz. Biz asgari ücreti 1400 liraya çıkartacak, 100 lira yol masraf yardımı, 250 lira kira yardımı yapacağız diyoruz. Beyannamemizde yok yok. Seçmen artık bilinçli. Sokakta bizi durdurup soru soruyor ve kendisine nasıl dokunacağımızı öğrenmek istiyor, bizi dinliyor.  Bugün en çok neye ihtiyacımız var biliyor musunuz ahlak seferberliği yapmaya. Sonuç olarak bugün tüm Türkiye’yi kutlu bir yürüyüşe davet ediyoruz. Bu yürüyüş, öncelikle Türkiye’yi kendisine güvenen, kendi gücüyle ayakta duran başı dik, karnı tok ve özgür insanların yaşadığı onurlu bir ülke haline getirme yürüyüşüdür.”


ETİKETLER : Senem Kılıç mhp senem kılıç buca seçim ofisi mhp buca oktay vural
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SEÇİM 2015 haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber