RSS / XML
19-11-2018
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

Kadınlara Hep Destek Tam Destek

18-05-2015 12:41:56
A+ A-
AK Parti İzmir 25. Dönem Milletvekili Adayı Necip Nasır, 200 kadın ile bir araya gelerek, “kadınlara tanınacak her türlü pozitif ayrımcılığın destekçisiyim” dedi.

Diyarbakır Satılık

İZMİR - Türk Anneler Derneği Gaziemir ve Buca Şubesi ile Engelsiz Yaşam Derneği’nin hazırladığı programa katılan AK Parti İzmir 25. Dönem Milletvekili Adayı Necip Nasır, salonda bulunan 200 kadına karanfil dağıttı. 7’den 70’e tüm yaş grubundan bayanlarla buluşan Nasır, AK hizmetleri ve İzmir için düşündüğü projeleri anlattı.

Kadınların toplumsal hayatın temeli olduğunu söyleyen Necip Nasır, kadınların sosyal hayatta karşılaştığı engellerin ortadan kaldırılmasının güçlü toplum hedefi ve kalkınma için vazgeçilmez olduğunu belirtti. Kadınların hayatın her alanında artık erkeklerle yarıştığına dikkat çeken Necip Nasır, “Ambulans şoförleri, kamyon şoförleri, taksiciler, telefon tamircileri, gibi erkeklerin egemen olduğu birçok işi kadınlar rahatlıkla yapabiliyor. Sizler artık evlerinizin kadını değil, toplumun bir kadını ve ferdisiniz. Kadınların dışlandığı geri plana itildiği dönemleri geride bıraktık. AK Parti hükümeti sizin topluma daha çok entegre olmanız için elinden geleni yapıyor. Çünkü kadınlar varsa toplum vardır” dedi.

“ANALAR AĞLAMASIN”

 

Koalisyon hükümetlerini ve o dönemki siyasi süreçlere de değinen Necip Nasır, 2002’den sonraki süreci de şöyle aktardı: “Yıllarca Doğu’sundan Batı’sına Kuzey’inden Güney’ine binlerce annenin gözyaşı ile birlikte akan kan durdurulmak üzere. Bu sürecin sonuna geldik. Artık anneler ağlamıyor. Dünya ve Avrupa’daki gelişmiş ülkelerde ekonomik krizler yaşanırken, etrafımızdaki ateş çemberine rağmen ekonomimiz belli bir istikrar da devam etti. Yine aynı şekilde siyasi istikrar da devam etti. 7 Haziran siyasi ve ekonomik istikrarın devam etmesi için milattır. Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun bizzat kendisi 100 maddelik seçim sözleşmesini imzaladı ve okudu. Bunun 50 maddesi adaleti, 50 maddesi de kalkınmayı hedefliyor. AK Parti’nin teminatı 2002’den 2015’e kadar yaptıklarıdır. IMF'ye olan borcumuz kapatıldı. Dışarıya bağımlıyken kendimiz üretmeye başladık. Uçağa zenginler binerken, uçak halkın yolu oldu. Binlerce kilometre yol yapıldı. 7 Haziran’dan sonra da 2019’a kadar cumhuriyetin temellerinin sağlamlaştırıldığı süreç başlamış olacak. Demokratik bir anayasanın yazılacağı bir dönem olacak.”


ETİKETLER : necip nasır ak parti akparti izmir seçim çalışmaları kadınlar
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SEÇİM 2015 haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber