RSS / XML
14-11-2018
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

Şeboy’a “Meslektaş” desteği

19-05-2015 09:47:55
A+ A-
Buca’da 15 yıl yürüttüğü Belediye Başkanlığı yapan ve “Efsane Başkan” namıyla anılan AK Parti İzmir Milletvekili adayı Cemil Şeboy’a meslektaşlarından açık destek geldi. İzmir’in sevilen belediye Başkanları Şeboy için bir araya geldi.

İzmir Satılık

İZMİR - Eski Milletvekili Yıldırım Ulupınar, eski Belediye Başkanı Adnan Yüksel ve Uluslararası Balkan Dernekleri Federasyonu Başkanı Ekrem Selimler tarafından Kaya Termal Otel’de düzenlenen geceye Belediye Başkanlığı ve Meclis Üyeliği yapmış ve yapmaya devam eden kanaat önderleri katıldı. İzmir siyasetinde önemli izler bırakan Ahmet Sarışın, Cengiz Bulut, Mustafa Şentürk, Galip Öztürk gibi bir çok ismin katıldığı organizasyonda Makedonya Studenicani Belediye Başkanı Azem Sadiki de yer alarak Şeboy’a destek verdi. Duygusal anlar yaşanan gecenin açılış konuşmasını yapan Yıldırım Ulupınar, Milletvekili seçildiği ilk günlerdeki heyecanını bir kez daha yaşadığını belirtti. Gecede tek tek konuşma yapan eski belediye başkanları ve sivil toplum kuruluşları başkanları, İzmir için çok önemli hizmetler yapacağına inandıkları Cemil Şeboy’u bakan olarak görmek istediklerini belirttiler.

Bu sorumluluk hepimizin

 “Sizlere bu kente, bu ülkeye hizmet eden meslektaşlarım olarak seslenmek istiyorum” sözleriyle konuşmasına başlayan  Cemil Şeboy, “Gerek Belediye Başkanlarım, gerek Meclis Üyelerim, gerek Oda Başkanlarım hepiniz benim meslektaşım ve dostumsunuz. Sizler olmasaydınız, bu toplantıyı organize eden arkadaşlarım olmasaydı böyle bir gece olmazdı. Ama bu gönül işi, bu ülkeyi sevme işi. Gönül dostlarını ister, gönül özlediği insanları görmek ister ben de bu gece dostlarımla sevdiklerimle birlikte olduğum için çok mutluyum. Bu gece herkes evinde rahatça oturup yemeğini yiyebilirdi ama bir sorumluluğunuz var. Bu sorumluluk sadece bana destek olmak anlamında değil. Ülkenizi sevdiğiniz için, kentinizi sevdiğiniz için buradasınız çünkü bu sorumluluk hepimizin o yüzden hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum hepinizi çok seviyorum” dedi.

Belediye Başkanı gibi çalışacağım

Asıl işinin mimarlık olduğunu belirten Şeboy, “Ancak aynı zamanda 15 sene belediye Başkanlığı yapınca ister istemez bu işin ustası oluyorsunuz. Ben burada Belediye Başkanlığı yapmış arkadaşlarımın hepsiyle çalıştım. Onların omzunda nasıl bir yükle çalıştıklarını ben biliyorum. Yargılanmayan Belediye Başkanı, Meclis üyesi yoktur. Ama sorumluluk aldığımız için hizmet ettiğimiz için yargılandık. Ben Buca’da Başkan olduğumda, yollar çamurdu. İmar planları yoktu. Okul alanları yoktu. Çocuk oyun alanları yoktu. Yolları yoktu. Belediye Binası yoktu.  Ama bakın Buca’yı bir yerlere getirdik, Buca’da bizi buraya getirdi. Dünya çapında projeler gerçekleştirdik. Şimdi ben yine Beleidye Başkanı gibi çalışacağım. İzmir’de kentsel dönüşüm, Metro ve Bostanlı- İnciraltı köprüsünün olması için çalışacağım. Hangi Partiden Belediye Başkanı Ankara’ya gelirse, koluna gireceğim ve Bakanlıkları dolaştıracağım. İzmir’e İzmirlilere faydalı her projenin arkasında duracağım” diye konuştu.


ETİKETLER : cemil seboy ak parti ak parti izmir Galip Öztürk Mustafa Şentürk Cengiz Bulut Ahmet Sarışın
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SEÇİM 2015 haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber