RSS / XML
14-11-2018
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

Karadenizliler'den Murat Koç'a destek

27-05-2015 18:07:54
A+ A-
EKAF’ın (Ege Karadenizliler Dernekleri Federasyonu) düzenlediği toplantıya katılan MHP Milletvekili Adayı Murat Koç büyük ilgi gördü.

Denizli Satılık

İZMİR - Toplantı EKAF Başkanı Aydın Özyay’ın konuşması ile başladı. Özyay, ‘’Karadenizli Adayımız Murat Koç, davetimizi kabul ettiği için kendisine teşekkür ediyoruz. Karadenizli olarak bir Karadenizli Milletvekili Adayını ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. ’’ diyerek açılış konuşmasını yaptıktan sonra sözü Koç’a bıraktı.

Gümüşhane Kelkit doğumlu olan Murat Koç, ’’Karadenizli insanının dürüstlüğünü, çalışkanlığını hiçbir zaman kaybetmedim.’’ dedi. Koç, ‘’MHP’yle birlikte yürüyen ya da yürümeyen vatandaşlarımıza hiçbir ayrım gözetmeden hizmet edeceğiz. Gücümüzün yettiği yere kadar tüm vatandaşlarımızın yanında olacağız. Bizim bir tek amacımız var o da halkımıza daha iyi bir yaşam ve gelecek sağlamaktır.’’ diyerek sözlerine devam etti.

El ilanlarında kent için gerçekleştireceği projelere yer verdiğini belirten Koç, şunları söyledi;

“El ilanlarıma proje yazan bir adayım. Bakırçay Havzası için ayrı, Menderes Havzası için ayrı İzmir Merkez için ayrı 9 maddelik projelerimiz var. Neden var. İzmir için çalışmak istiyorum. Öyle bir çalışan vekil olmak istiyorum ki örnek olmak istiyorum İzmirlilik birlikteliği bu projelerden biri…STK’larla, üniversitelerle, belediyelerle bir birliktelik oluşturursak İzmir’in önde bir şey duramaz. Dünya’nın en modern kenti olur. Şehir planlama projem var Yapılaşma alt yapı sosyal yaşamı sağlayacak olan kentsel dönüşüm konusunda öncülük edeceğim. Büyük köy diyorlar ya, İzmir’in neresinden girersen gir gecekondu bölgesi…Bugüne kadar planlı şehirleşme yapmamış yöneticiler. Bugün kentsel dönüşüm adı altında cinayet işleniyor. Kentsel dönüşüm bina yıkıp bina yapmak değil. Dönüşüm demek bir şehrin en az 150 yıllık geleceğinin hesaba katılarak alt yapısının sosyal alanlarının yeşil alanlarının büyük bulvarların havalandırma alanlarının yapılmasıdır. Parsel ada bazında dönüşüm olmaz. Pafta bazında dönüşüm olmalı. Eyyy vatandaşlar  bugün evinizin tamamı 100 bin lira yapmıyor. O zaman 1 trilyonluk yere sahip olacaksınız. Halkımız yöneticilerine güvenmiyor. Sıkıntı burada... Bu duyguları yıkmamız lazım. Halk belediye başkanına vekiline bürokrata güvenmeli”

Murat Koç, her zaman dile getirdiği ve altını çizerek söylediği , sivil toplum örgütleriyle birlikte çalışılması gerektiğini  vurguladı. Kendisinin sivil toplum örgütleriyle çalışıp, projeler üreten ve bunları da Ankara’ya iletecek, köprü vazifesi görecek olan kişi olduğunu söyledi. Koç,’’ Yeter ki birlik ve beraberlik içerisinde çalışalım. Çocuklarımıza daha iyi bir gelecek ve ekonomi bırakalım. İşte burada annelerimize çok iş düşüyor. Çünkü çocuklarını yetiştiren annelerdir. Bizim gelenek ve göreneklerimizi, geçmişimizi öğreten yine annelerimizdir. Benden her zaman kadınlarımıza tam destek olacaktır.  ‘’ dedi. Sözlerine devam eden Koç, ‘’Ben vekil olursam işte benim vekilim dedirtip gurur duyacağınız bir vekil olacağım.’’ diye söyledi.


ETİKETLER : murat koç mhp mhp izmir
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SEÇİM 2015 haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber