RSS / XML
14-11-2018
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

Necip Nasır İTO’da İzmirli Olmanın Tanımını Yaptı

28-05-2015 10:29:31
A+ A-
AK Parti İzmir 1'inci Bölge Milletvekili Adayı Necip Nasır, İzmir Ticaret Odası’nda (İTO) meclis üyelerine İzmirli olmanın tanımını yaptı.

Kuşadası Satılık

İZMİR - Nasır, “İzmirli olmak, duyarlılıktır, aydınlıktır. Çalışana, sözünde durana omuz vermektir. Bireysel değil, toplumun çıkarlarının hesabını yapabilmektir” dedi.

İTO’nun mayıs ayı olağan toplantısına katılan Necip Nasır, meclis üyelerine 8 Nisan’dan bu yana yaptığı çalışmaları anlattı.

Türkiye'de olduğu gibi İzmir’de de işletmelerin yüzde 90'ının küçük ve orta boy işletme özelliği taşıdığını belirten Nasır, ekonominin dinamosu olan kobilerin, hem istihdam hem de ekonomiye yaptığı katma değer sayesinde önemlerinin daha da arttığını söyledi.

Esnafın, sanayici ve işadamı için onların dilinden anlayan milletvekili olması gerektiğine dikkat çeken Necip Nasır, esnaf, sanayici ve işadamlarının temsilcisi olarak Ankara’da çalışacağını vurguladı.

Nasır, daha önce esnaf odası, sanayi odası ve ticaret odası ziyaretleri sırasında destek aldığı ‘esnafa özel birim’ projesinin de takipçisi olacağını dile getirdi.

ATATÜRK VE BAYRAK VURGUSU

Kürsüden meclis üyelerine İzmirli olmanın tanımını da yapan Necip Nasır, “İzmirli olmak, ülkesini, bayrağını Ata’sını sevmek demektir. Eğriyle doğruyu, sözle eylemi ayırt etmektir. Özgürlüklere, kültürlere, inançlara dillere eşit saygıdır. Hoşgörü de cömert olmaktır. Toplumsal, ekonomik, siyasal hayat için kafa yormaktır. İzmirli olmak, çalışana, sözünde durana omuz vermektir. Bireysel değil, genel çıkarların hesabını yapabilmektir. Duyarlılıktır, aydınlıktır. İzmir’i temsil ise sorumluluktur dirayet ve niyet işidir” diye konuştu.


ETİKETLER : necip nasır ak parti akparti izmir seçim çalışmaları ito
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SEÇİM 2015 haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber