RSS / XML
19-11-2018
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

Senem Kılıç'tan Güzelbahçe’de Gövde Gösterisi

28-05-2015 10:46:03
A+ A-
MHP İzmir 1'inci Bölge Milletvekili Adayı Senem Kılıç’ın, yine MHP 1. Bölge Milletvekili Adayı Halit Dalgıç ile beraber Güzelbahçe’de vatandaşların hizmetine sunduğu seçmen iletişim merkezinin açılışına partililer ve Güzelbahçeliler yoğun ilgi gösterdi.

Ankara Satılık

İZMİR - Kılıç, daha fazla İzmirli'ye ulaşmak ve partisinin politikalarını anlatmak için Güzelbahçe’de seçmen iletişim merkezi (SİM) açtıklarını söyledi.

İlkini Buca'da faaliyete geçirdikleri seçmen iletişim merkezinin ikincisini MHP 1'inci Bölge Milletvekili Adayı Halit Dalgıç ile birlikte Güzelbahçe’de açan Kılıç, İzmirliler'e MHP’yi daha iyi  anlatabilmek ve saflarına bir kişiyi daha katabilmek adına var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

TBMM MHP Grup Başkanvekili ve İzmir 1'nci Bölge Milletvekili Adayı Oktay Vural ile MHP’li diğer milletvekili adaylarının da katıldığı açılışta özellikle MHP gençlik kolları üyelerinin yoğun tezahürat ve sevgi gösterileri dikkat çekti.

Seçmen iletişim merkezinin açılışında konuşan MHP Grup Başkanvekili ve İzmir 1'nci Bölge Milletvekili Adayı Oktay Vural, seçimde sandık güvenliğinin önemine dikkat çekerek, tüm partilileri ve vatandaşları sandıklara sahip çıkmaya çağırdı.

1 MİLLETVEKİLİ KADERİMİZİ DEĞİŞTİRİR

Seçmen iletişim merkezinin ardından Güzelbahçelilerle ve partililerle kucaklaşan Kılıç, çıktığı bu yolda mümkün olduğunca fazla İzmirliye dokunmaya çalıştığını ve onların sorunlarını Meclis’e taşımayı amaçladığı vurguladı.

Şahsi olarak bir noktaya ulaşmak amacında olmadığını, vatandaşa dokunurken gerçekten onların sıkıntısını çözmeye çalışan bir vatan neferi gibi davrandığını söyleyen Senem Kılıç sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Bugün gönül rahatlığıyla Milliyetçi Hareket Partisi’nin seçim beyannamesini mahallelerde mikrofonlardan bangır bangır bağırıyoruz. Partimizin politikalarının arkasında duruyor ve İzmirlilere aktarıyoruz. Her geçen gün insanlar daha çok ilgi gösteriyor ve saflarımız kalabalıklaşıyor. Çünkü seçim beyannamemiz toplumsal onarım ile milli birlik ve beraberlik üzerine kurgulandı. Bir insan kazanmanın, bir sokak, bir sokağın bir mahalle, bir mahalle kazanmanın ise partimize bir milletvekili daha kazandıracağını ve 1 milletvekiliyle ülkemizin kaderini değiştireceğimize inanıyoruz. Bu yolda da durmadan, dinlemeden, uykusuz kalarak çalışmaya son gücüme kadar devam ediyorum”


ETİKETLER : Senem Kılıç mhp mhp izmir oktay vural
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SEÇİM 2015 haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber