RSS / XML
13-12-2018
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

İzmir’i mücevher gibi işleyeceğiz

30-05-2015 09:22:29
A+ A-
İzmir’i işlenmemiş bir mücevhere benzeten AK Parti Milletvekili adayı Cemil Şeboy, “Dünyanın en güzel kentlerinden biri olan İzmir, AK Parti’nin usta elleriyle işlendiğinde çok büyük değere kavuşacak” dedi.

Konya Satılık

İZMİR - Seçim çalışmalarının son haftasını memleketi Buca’ya ayıran Ak Parti Adayı Şeboy, yollarda sevgi gösterileriyle karşılanıyor. Şeboy’a büyük ilgi gösteren vatandaşlar ve sivil toplum kuruluşları, kendisinden Buca’ya yaptığı hizmetleri bundan böyle İzmir’e ve Türkiye’ye yapmasını istedi. Buca’da gerçekleştirdiği hizmetleri kendisinin bile unuttuğunu belirten Şeboy, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde daha farklı bir misyonu olacağını artık bütün ülkeye ve İzmir’e hizmet etmek için çalışacağını söyledi. İzmir’in büyük bir köye döndüğünü söyleyen vatandaşlara karşı çıkan Şeboy, İzmir’in dünyanın en güzel mücevherlerinden biri olduğunu ancak henüz işlenmediğini belirtti.

Gerdanlık projesi hazır

Kitreliler Derneği’nde vatandaşlar tarafından üzerinde Cemil Şeboy yazan atkılarla karşılanan AK Parti Adayı, İzmir için projelerini anlattı. Şeboy,”Benim hedefim İzmir’in keyifle yaşanacak bir kent olması. Çünkü İzmir bir mücevher ama henüz işlenmemiş yani maden halinde bir mücevher, biz bu mücevheri en iyi şekilde işlemek için pırıl pırıl parlayan bir elmas haline getirmek için çalışacağız” diye konuştu. Bostanlı-İnciraltı köprüsünün İzmir’i saran bir gerdanlık olacağını vurgulayan Şeboy, “Bir mücevheri işlemek ustaca dokunuşlarla olur. Bu proje hem görsel olarak hem de nitelik olarak İzmir’ çok yakışacak. Ulaşımda büyük bir rahatlama yaratacak köprü, aynı zamanda iki yakayı birbirine bağlayacak. Birbirine küs gibi yaşayan körfezin iki yakası bu köprüyle birleşecek” dedi.


ETİKETLER : cemil seboy ak parti ak parti izmir sivaslılar derneği
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SEÇİM 2015 haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber