RSS / XML
13-12-2018
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

Senem Kılıç: MHP İktidarı Türkiye'yi Zirveye Taşır

30-05-2015 10:20:53
A+ A-
MHP İzmir 1'inci Bölge Milletvekili Adayı Senem Kılıç, 7 Haziran'a çok az bir süre kaldığını belirterek; hem aydınlık yarınlar, hem de uygulanabilir projeler anlamında MHP’nin tek başına iktidara gelmesinin Türkiye'yi zirveye taşıyacağını söyledi.

Muğla Satılık

İZMİR - Kılıç, 13 yıllık AKP iktidarı döneminde uygulanan yanlış politikalardan kaynaklı olarak Türk toplumunun büyük bir umutsuzluğa düştüğünü savundu.

Toplumun Cumhuriyet tarihi boyunca hiçbir zaman bugünkü kadar umutsuzluğa savrulmadığını ifade eden Senem Kılıç, insanların “AKP gitsin de kim gelirse gelsin” deme noktasına geldiğine dikkat çekerek, “Her gün sokaklarda yüzlerce insanla konuşuyor, onların sorunlarını dinliyoruz. İnsanların gelecekleri için, çocukları için umutları kalmamış. Yarınla ilgili planları bitmiş. Toplumun büyük kısmının tek amacı günü kurtarabilmek olmuş. Bir çıkış yolu arıyorlar, ancak bulamıyorlar. 13 yıllık AKP iktidarı sonunda ne yazık ki milletimizin geldiği nokta bu. Hayali, umudu ve amacı olmayan bir millete dönüştürüldük. Bu ülkemiz adına çok büyük bir tehlike” diye konuştu.

BARIŞ VE HUZUR SÖZÜ

İnsanların ayrıştırıcı yapay gündemlerle birbirine düşman edilmesinin sonucunda ülkenin uçurumun eşiğine geldiğine dikkat çeken Kılıç sözlerine şöyle devam etti:  “Toplum kılcal damarlarına kadar ayrıştırıcı ve ötekileştrici politikalardan yoruldu. Ülkemiz her geçen gün belli maksatlarla daha da ayrıştırılarak geriliyor. İnsanlar bayraklarına, vatanlarına, milli değerlerine laf edilmesine karşı tüm sabrıyla bugüne dek direndi. Ancak artık insanlarımız bunu kaldıramıyor. İnsanımız vatanında barış, huzur ve ferah istiyor. Bunun da tek yolu partimizden geçiyor. Biz insanlarımıza onları sadece AKP’den kurtaracağımızı değil, ülkemize yeniden barışı, huzuru ve ekonomik refahı getireceğimizi söylüyoruz. İnsanlarımızın etnik kökenlerine, dinlerine, dillerine göre ayrıştırılarak düşmanlaştırılmasının son bulacağının, herkesin al yıldızlı bayrağımız altında huzur ve güvenle yaşayacağının teminatını veriyoruz. Kaybolan değerlerimizi, kardeşliğimizi, aç gözlü yandaşların rant hırsına ve talanına kurban edilen ülkemizi yeniden restore edip ayağa kaldıracağımızın sözünü veriyoruz. Bu yolda da, “Bizimle yürü Türkiye” diyoruz. Allah’ın izniyle her attığımız adımda etrafımızın daha da kalabalıklaştığını ve yeni yol arkadaşlarımızın aramıza katıldığını görüyoruz”


ETİKETLER : Senem Kılıç mhp mhp izmir
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SEÇİM 2015 haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber