RSS / XML
13-12-2018
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

Murat Koç Altındağ Esnafını ziyaret etti

01-06-2015 17:16:59
A+ A-
7 Haziran Genel Seçimlerine sayılı günler kala MHP 2 Bölge Adayı Murat Koç , bugün Altındağ esnafı ile buluştu. MHP İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Murat Koç Altındağ esnafını ziyaret etti. Esnafın desteğini arkasına alan aday Koç, esnaf haklarının yasalarla koruma altına alınacağını belirtti.

Didim Satılık

İZMİR -  Seçim sürecinde sıkılmadık el , çalınmadık kapı bırakmayan Koç, 8 Haziran’dan sonra da milletvekili olduğu takdirde sürekli halkın içinde olacağını, iki telefonunun da 24 saat açık olacağını, zamanının İzmir için harcayacağını belirten Murat Koç “Ben kutlu bir davaya inandım. Cenab-ı Hakk’ın belirtiği “Kullarıma hizmet eden, bana hizmet etmiş olur” sözüyle milletimize hizmet edeceğim. Ben Allah’ın rızasına kavuşmak için vekilliğe talip oldum.  Altındağ’lılardan   kendilerine oy vermelerini isteyen Murat Koç “İzmirliler kendileri oy verirlerse, siyasi partiler İzmir’e kontenjan aday getirmez. Bu seçim bir başlangıç olsun, İzmir’i vekilsiz bırakmayalım. İzmir’in “Büyük köy” olarak anılmasından çok üzüntü duyuyorum, İzmir büyük köy olmamalı, İstanbul’la rekabet edebilen bir şehir olmalı.” dedi.

Murat Koç "Çoğalan AVMler esnafı bitirdi. Sizlerin meclisteki sesi olmak için destek bekliyorum. Seçimden sonra da gelip dertlerinizi dinleyen ve çözüm üreten bir milletvekili olacağım" dedi.

"Birlikte Yürüyüp, Beraber Kalkınacağız"

İzmir'in kalkınması ve sizin aşınıza işinize sahip çıkmak için projelerimiz var. Ben iş hayatımda da siyaset hayatımda da hep üreten, düşünen, düşünürken çözüm üreten bir yol izledim. Bu çizgim 7 hazirandan sonra da devam edecek. Beraber yürüyüp beraber kalkınacağız. Ben parmak kaldırıp indiren bir vekil olmayacağım. İzmir'in Ankara'daki sesi olacağım.

"İzmir'i Megaköy Olmaktan Kurtaracağım"

İzmir sporda, sanatta, sanayide hep ikinci plana atılıyor. Ekonomi de küme düşürülüyor. İzmir'in ekonomosi her geçen yıl küçültülürken milletvekilleri durup seyretti. Esnaf kepenk indirirken sessiz kaldılar. Fabrikalar Manisa'ya taşındı, İzmir in ekonomisi alt üst oldu.  Biz Türkiye'nin üçüncü büyük şehri olan İzmir'i megaköy olmaktan ve böyle adlandırılmasından kurtaracağız. MHP iktidarında İzmir Türkiye'nin en gözde, en yaşanılır ve en kalkınmış şehri olacak. Esnaf ve sanatkâr kesimi güçlendirilerek faaliyetlerine dinamizm kazandırılacak .Sadece esnaf ve sanatkara özgü destek programının uygulamaya konulması ile esnaf ve sanatkarın uygun krediye ve dış pazara erişimi kolaylaştırılacak dedi.

 

 Esnaf ve sanatkarın krediye erişimini engelleyen teminat sorunu tamamen ortadan kaldırılacağını anlatan Koç, aynı zamanda esnaf ve sanatkarlarımızın ürettikleri malların dış pazarlarda tanıtılması ve fuarlara katılmaları için özel teşvik sistemleri geliştirilmesinin önemine değindi.Koç;”her kesimin rahatlıkla ulaşabileceği yerlerde AHİKENT merkezleri açılmasının ve  bireylerin becerileri doğrultusunda iş edinmelerine ve kendi işlerini gerçekleştirmelerine imkân verecek desteklerin esnafın yüzünü güldüreceğini “söyledi.


ETİKETLER : murat koç mhp mhp izmir altındağ esnaf
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SEÇİM 2015 haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber