RSS / XML
19-11-2018
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

EGİAD'ın Kemeraltı Raporu'na TARKEM görüşü

30-09-2015 15:23:42
A+ A-
İzmir'in tarihi Kemeraltı Çarşısı'nın daha iyi bir konuma gelmesi adına EGİAD'ın hazırlayarak kamuoyuna duyurduğu Kemeraltı Raporu'na TARKEM'den destek geldi. Raporda ortaya konan hususların önemine vurgu yapan TARKEM Yönetim Kurulu Başkanı Samim Sivri, “Kemeraltı için artık yola çıkma zamanıdır. Görev bütün İzmir'e düşüyor ama biz hep söylüyoruz, Kemeraltı'nı kurtaracak olan öncelikle gençlerdir” dedi.

Urfa Satılık

ENGİN TATLIBAL / EGE MECLİSİ – Ege Genç İşadamları Derneği'nin (EGİAD) yayınladığı Kemeraltı Raporu'na Tarihi Kemeraltı İnşaat Yatırım Ticaret A.Ş.'den (TARKEM) destek geldi. TARKEM Yönetim Kurulu Başkanı Samim Sivri, EGİAD'ın raporunda yer alan Kemeralıt'nda yatırım ve turizmin teşviki, sosyal medya çalışmalarının artırılması, alışveriş festivali ve kültürel etkinlikler düzenlenmesi ve sağlıklaştırma projelerinin hayata geçirilmesi gibi hususların önemli olduğunu söyledi.

 

 

“GENÇLER KURTARACAK”

 

TARKEM olarak Kemeraltı'nın kurtarılması ve daha iyi bir konuma gelmesi konusunu bütün İzmir'e açtıklarını belirten Sivri, “Bu noktada kentin odaları ve sivil toplum kuruluşları el ele verdi. Üniversitelerimizde bununla ilgili çalışmalar yapıldı ve yapılıyor. Bu STK'lar da sürece katkıda bulunacak çalışmalar içindeler. Dolayısıyla artık yola çıkma zamanıdır. Görev bütün İzmir'e düşüyor ama biz hep söylüyoruz, Kemeraltı'nı kurtaracak olan öncelikle gençlerdir. Bu anlamda Ege Genç İşadamları Derneği ve onun başkanı Sayın Seda Kaya da bu sürece destek verenlerin başında geliyor. Dolayısıyla biz EGİAD'ın açıkladığı raporda ortaya konan hususları olumlu buluyoruz ve kendilerine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 


ETİKETLER : egiad kemeraltı raporu tarkem Yönetim Kurulu Başkanı Samim Sivri Samim Sivri izmir kemeraltı kemeraltı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer İZMİR haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber