RSS / XML
11-12-2018
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

AK Gençler Kemalpaşa'da toplandı

13-02-2016 13:28:06
A+ A-
AK Parti İzmir Gençlik Kolları Yönetim Kurulu tanıtım toplantısı yapıldı. Kemalpaşa Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı toplantıda Gençlik Kolları Başkanı Adil Yüksel, öncelikli hedeflerinin partiye hizmet etmek olduğunu söyledi. Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, hizmet amacıyla makamların araç olarak kullanılması gerektiğinin altını çizdi. AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi ve İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli, gençlerin hedefinin halka hizmet için çalışmak olduğunu kaydetti. Bülent Delican, ise gençlerin ilk ödevinin başkanlık sistemini iyi şekilde öğrenmek olduğunu söyledi.

Samsun Satılık

HALİL İBRAHİM GÜLER / EGE MECLİSİ - AK Parti İzmir Gençlik Kolları Yönetim Kurulu tanıtım toplantısı yapıldı. Gençlik Kolları yeni başkanı Adil Yüksel, Kemalpaşa Dere Mesire Alanı’nda yaptığı toplantı ile A takımını açıkladı. Toplantıya AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi ve İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli, AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican,  Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, AK Parti İzmir Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Abdurrahman Tosun ve AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Yaşar Kırkpınar katılan isimler oldu.

YÜKSEL: ÖNCELİKLİ İŞİMİZ PARTİYE HİZMET ETMEKTİR

Yönetim Kurulunu oluştururken kısa ve yoğun bir mülakat sonunda belirlediklerini dile getiren Yüksel, “Yönetimi oluştururken samimiyeti ön planda tuttuk. İleride partimize güç katacak bir yönetim kurulu oluşturmaya çalıştık. Büyüklerimizin desteğiyle bu görevin hakkını vereceğimizi düşünüyorum. Öncelikli işimiz siyaset değil, partiye hizmet etmektir. Yeri geldiğinde tabi ki siyaset yapacağız fakat seviyemizi koruyarak yapacağız” dedi.

“BULUNDUĞUNUZ MAKAMI HİZMET AMACIYLA ARAÇ OLARAK KULLANIN”

Makamların hizmet amacıyla bir araç olarak kullanılması gerektiğini, asıl görevin ülkeye hizmet olması gerektiğini kaydeden Uğurlu, “Eski bir il başkanı, bugün bir belediye başkanı olarak hakikaten mutluluğu iliklerime kadar hissediyorum. Siyasette her nokta sizin için araç olsun. Amacınız ise vatana millete ve bayrağa hizmet olsun. Bir siyasetçinin bütün hedefi makam ise, o makama geldiğinde bu millete vereceği bir şeyi yoktur. Biz makamımızı hizmet aracıyla hep araç olarak kullandık. Bunu sizin de yapacağına inanıyorum. Hedefi olmayan hiç kimse bir yere varamaz. Yeni yönetim kurulunun hayırlı uğurlu olsun diyorum” diye konuştu.

“BİZ HALKA HİZMET ANLAYIŞI ÇALIŞACAĞIZ”

Sözlerine DİSK Genel Kurulu’nda yaşanan olayları eleştirerek başlayan Sürekli, halka hizmet için çalıştıklarını söyledi. Sürekli, “DİSK Yönetim Kurulu'nda yapılan çirkin saldırıları şiddetle kınıyoruz. Bu oyu sindireceksin. Yüzde 25’leri geçemediğiniz için hakaret etmeyeceksiniz. Hakaret ettiğini için hep dibi boylayacaksınız. Biz halka hizmet anlayışı için çalışacağız. Sizde bu yönde hareket edeceksiniz. Böylelikle yüzde 50 barajının altına inmeyeceğiz. Çok çalışarak halka hizmet etmenizi istiyoruz. Çok güzel bir yönetim kurulu oluşturulmuş. Seviyeli, düzgün siyaset yapacak bir yönetim kurulu görüyoruz” ifadelerine yer verdi.

DELİCAN: İLK ÖDEVİNİZ BAŞKANLIK SİSTEMİ

Gençlik Kollarının ilk ödevinin başkanlık sistemini iyi şekilde öğrenmek olduğunu belirten Delican, “Bugün AK Parti üniversitesine yazıldınız. Kayıtlarını gerçekleşti ve işlemleriniz başladı. Burası bir üniversite. Üniversite sadece bir meslek için değil, hayata dair bir görüşe sahip olmak için okunur. Aranızdan il başkanları, milletvekilleri, bakan ve başbakanlar çıkacağına inanıyorum. Dün DİSK Genel Kurul toplantısında yaşanan çirkin olayları kınıyoruz. Kendisi de İzmirli milletvekili olan birisinin buna izin vermesini de kınıyoruz. DİSK'i almış, PKK’nın arka bahçesi yapmış. Gerçek katillerde orda otururken kimse Cumhurbaşkanımıza dil uzatamaz. Hayatta başarılı olmak istiyorsanız, idealleriniz olsun.İnsanların çok daha mutlu yaşaması için bir araya geldik. Yunanistan ve Türkiye dışında mülteci sorunun savunan hiçbir ülke yok. İnsanlık Avrupa’da ölmüş arkadaşlar. Bu insanlığı siz yaşatacaksınız, bu kentte, siyasette nezaketi oturturacaklar. Bize yapılan haksızlıklara cevap veriyoruz. Başkanlık sistemini iyice öğreneceksiniz. Bu sizin ilk hedefiniz olacaktır. Bize de verilen talimat da partinin gençleştirmesidir. Her zaman gençlerle çalışmayı tercih ediyorum. Adil kardeşimiz ana kademede düşünüyorduk fakat yedeğe aldık. Daha sonra gençlik kollarına aldık. Daha sonra da Gençlik Kolları Başkanı oldu” diye konuştu.


ETİKETLER : ak parti gençlik kolları adil yüksel kemalpaşa dere mesire alanı ak parti kemalpaşa ilçe başkanı yaşar kırkpınar
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber