RSS / XML
23-06-2018
Bizi Takip Edin!

Büyükşehir yöneticileri Ödemiş'te halkla buluştu

16-10-2016 09:07:09
A+ A-
Ödemiş’te tam gün mesai yapan İzmir Büyükşehir Belediyesi bürokratları, 5 ayrı noktada muhtarla buluşup sorunları birinci ağızdan dinledi

Antalya Satılık

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin üst düzey yöneticileri, kentin sorunlarını yerinde görüp vatandaşlarla bire bir görüşmek amacıyla başlatılan kent turlarında bu kez Ödemiş’i ziyaret etti. Genel Sekreter Vekili Dr. Buğra Gökçe ve Genel Sekreter Yardımcısı Erhan Bey'in yanı sıra Basın-Yayın, Halkla İlişkiler ve Muhtarlıklar, Tarımsal Hizmetler, Sosyal Hizmetler, Çevre Koruma ve Kontrol, Ulaşım, Mezarlıklar, Fen İşleri, Park ve Bahçeler, İşletme ve İştirakler ile Yerel Hizmetler daire başkanlarıyla İZSU ve ESHOT yetkililerinin yer aldığı programda, muhtarların talepleri de alındı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Binası'nda merkezdeki 16 mahalle muhtarı ile gerçekleşen toplantının ardından, gün boyu 30'un üzerinde muhtarla buluşuldu.

2014 yılından sonra Büyükşehir Belediyesi'ne bağlanan 9 ilçenin uzun yıllara dayanan sorunlarını çözmek için yola çıktıklarını vurgulayan Genel Sekreter Vekili Gökçe, özellikle kırsalın kalkınmasına yönelik  projelerde Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun öncülük yaptığını dile getirdi. Gökçe, Zeytinova ve Bergama'da kurdukları şantiyelerle Küçük Menderes ve Bakırçay bölgelerine hizmetlerin daha yoğunluk kazanacağını, ekiplerin İzmir'den gidiş gelişleriyle oluşan zaman kaybının ortadan kalkacağını ifade etti.

Genel Sekreter Yardımcısı Erhan Bey ise 6360 sayılı yasanın kanunlaşmasından itibaren Ödemiş'e hizmetlere başladıklarını, tespit edilen tüm sorunları en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalıştıklarını kaydetti. 


ETİKETLER : izmir büyükşehir belediyesi ödemiş
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL YÖNETİMLER haberleri

Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber