RSS / XML
24-04-2018
Bizi Takip Edin!

Karabağ'dan birlik mesajı.

17-10-2016 10:32:28
A+ A-
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Çıldırlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin toplantısına katıldı.

Ankara Satılık

EGE MECLİSİ - Çıldırlılar dernek binasındaki toplantıya Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, eşi Bahriye Karabağ, CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper, Çıldırlılar Dernek Başkanı Durmuş Akçay ve çok sayıda dernek üyesi katıldı. Burada konuşma yapan Başkan Karabağ, kendisinin Küçük bir Kars Belediye başkanı olduğunu söyledi.
VATANSEVERLİKLERİNE GÜVENİYORUZ
Geçtiğimiz günlerde Kars Belediye Başkanı’nın kendisini ziyaret ettiğini belirten Başkan Karabağ, “Bir sözü beni çok etkiledi. Sevgili başkan bana, ‘Kars’ta, özellikle Türkiye’nin PKK ile sıkıntıları bahsedildiğinde çok üzülüyoruz. Genellikle Kars’ın en dışında Sarıkamış ve benzeri yerlerde münferit olaylar oluyor. Bizim Karsımız-Ardağanımız asla Türkiye’nin bölünmez bütünlüğüne laf söyletmez asla Türkiye’nin cumhuriyetine olan saldırıyı kabul etmez’ dedi. Ben de kendisine şunu söyledim, ‘Sevgili başkanım Kars’a geldiğimizde merkezde bir otelde kaldık. Sabah uyanıp Kars kalesine baktığımda kocaman bir Atatürk silueti ve kocaman ay yıldızlı Türk Bayrağı gördüm. Bu topraklara PKK’nın girmesi, başka güçlerin girmesi mümkün değil. Karslılara Ardahanlılara güveniyoruz. Onların vatanseverliklerine sonsuz güveniyoruz” dedi.


ETİKETLER : karslılar ardahanlılar başkan karabağ dernek
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL YÖNETİMLER haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
© Copyright 2018 Ege Meclisi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile OHO Internet Solutions tarafından yapılmıştır.
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber