RSS / XML
28-09-2021
Bizi Takip Edin!


CHP Foça kahvaltıda buluştu

13-11-2016 10:30:42
A+ A-
Foça'da sosyal tesislerde yapılan kahvaltıya CHP İlçe Başkanı Günal Biçer , Foça Belediye Başkanı CHP'li Gökhan Demirağ , CHP eski belde belediye başkanları , ilçe yönetimi , partililer aileleriyle birlikte katıldı.

Urfa Satılık

Kahvaltıda söz alan Belediye Başkanı Gökhan Demirağ birlik beraberlik vurgusu yaptı, CHP İlçe Başkanı Günal Biçer "Hepimizin de bildiği gibi çok zor günlerden geçiyoruz. Ülkemiz bölünme tehlikesi ile karşı karşıyadır.Şu anki hükümetin ülkemizi felakete sürüklediği ortadadır.Fetönün terör örgütü olduğunu defalarca CHP'liler olarak anlattık..Hükümet CHP'yi suçlayarak kendine yol haritası çizmeye çalışmaktadır. Kanun hükmünde kararname, maalesef yeni bir devlet kurmak için siyaset şekli haline getirilmiştir.Yargı bağımsız değil siyasetin eline geçmiştir. Devletin ana kurumlarının içi boşaltılmıştır.

Foça CHP örgütü olarak tek bir yolumuz var ; Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çağdaş,laik ve parlamenter yoludur. Bizi bu yolumuzdan hiç kimse çeviremez örgüt içindeki birlik ve beraberliğimizi kimse bozamaz. CHP olarak ülkemizin bu durumuna seyirci kalamayız. Eylem planı hazırlamak zorundayız. Kapı kapı dolaşarak, yürüyüşler yaparak tüm halkımızı bilgilendirmek uyandırmak mecburiyetindeyiz" dedi.


ETİKETLER : chp foça kahvaltı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -

Ana sayfa - sağ alt

Ege Meclisi
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber