RSS / XML
23-02-2018
Bizi Takip Edin!

MHP Çiğli yerel seçimlere nasıl hazırlanıyor?

--
A+ A-
Doğma büyüme Çiğlili olan MHP Çiğli İlçe Başkanı Mustafa Yıldız yaklaşan yerel seçimler öncesi hem MHP’nin hem de diğer partilerin Çiğli’deki durumunu değerlendirdi. Yıldız, Çiğli’de nasıl bir belediye başkanı olması gerektiğini ve önümüzdeki seçimlerde de parti ve başkanlık olarak Çiğli’de nasıl bir siyaset izlediklerini anlattı.

Urfa Satılık

Rahime DEMİRBİLEK/ EGE MECLİSİ - Siyasete ülkü ocaklarında başladınız. Deyim yerindeyse tabandan geldiniz.  2006-2008 yılları arasında Çiğli Ülkü Ocakları Başkanlığı ve şimdi ise MHP Çiğli'nin 9. Olağan kongresinde tek liste ile İlçe Başkanlığı görevine geldiniz. Hedeflerinizden bahsedebilir misiniz? Çiğli’de MHP ne durumda?  Yaptığınız ve yapacağınız çalışmalardan bahseder misiniz?

Siyasete ülkü ocaklarında başladım. 2006-2008 yılları arasında Çiğli Ülkü Ocakları Başkanlığı yaptım. Ondan önce de Ülkü Ocakları’nda tabandan yetiştim.  9. Olağan kongresinde de İlçe Başkanlığı görevine geldim. Bundan sonraki süreçte Çiğli’de siyaset olarak iyi şeyler yapmak istiyoruz. Öncelikle mahalle teşkilatları oluşturduk, hızlı bir şekilde devam ediyor. 1 Haziran’da halka açık bir konser verdik. Üyeliklerimizde devam ediyor. Çiğli’de büyümüş biri olarak avantajlıyım. Bunu da değerlendireceğiz. Çiğli’nin sorunlarını en iyi bilen biri olduğum için bundan sonraki süreçte de çözümler konusunda da iyi bir çalışma yapacağız.
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer RÖPORTAJLAR haberleri

Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
© Copyright 2018 Ege Meclisi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile OHO Internet Solutions tarafından yapılmıştır.
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber