RSS / XML
11-12-2019
Bizi Takip Edin!


MHP'li Karataş: 'CHP-HDP elele'

19-11-2016 11:27:06
A+ A-
MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, yapmış olduğu açıklamada CHP ve HDP'yi hedef aldı

İstanbul Satılık

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanı Necat Karataş “işte zihniyetin dışavurumu budur”  diyerek “İzmir Türkiye’den ayrılsın, AB’ye girsin diyen CHP İzmir Milletvekili Ali Yiğit’e tepki geldi.”

Susuyorum susuyorum ama düşüncesizce, art niyetle ve gizli ajandalarından konuşanları duyunca da dayanamıyorum. Siyaset mi yapıyorlar yoksa vatana ve millete zarar mı vermeye çalışıyorlar, anlaşılmıyor. Açıklama hem yersiz, hem seviyesiz hem de bazı mihraklara hizmet eder cinsten. Ne demek İzmir Türkiye’den ayrılsın? Biz çakıl taşımızdan biz insanımızın saçının telinden vaz geçmezken, Milletvekili sıfatı taşıyan birinin bu ifadeleri kullanması zihniyetin dışa vurumudur. Bizim için vatanın her karış toprağı önemlidir. Vatan yahut İzmir fark etmez. Biz kutsallarımızı tartışmaya çamayız, açtırmayız! ”  diyerek tepkisini sürdüren MHP İzmir İl başkanı Necat Karataş, “şayet sayın vekil bu sözü gaflet içinde söylediyse bilsin ki Türkiye gaflet ve dalaletin bedellerini çok ağır ödemiştir. Bir daha da ödememeye karalıdır… Dikkatinizi çekiyorum eğer sayın vekil bu sözü gizli bir ajandanın satır aralarından okuduysa geldiği nokta bölücülükten başka bir şey değildir” dedi.

CHP-HDP Elele

“Gerçi HDP ile ortak mitingler yapacak olan CHP’den de farklı bir şey beklenemez, gele gele HDP ile aynı çizgiye geldiler. Yeni CHP bu olsa gerek” diyerek CHP ve HDP’nin yapacakları ortak mitingleri de eleştiren Karataş; “Biri vatanın doğu ve güneydoğusunu bölmek isteyen bebek katili terör örgütünü besliyor diğeri de İzmir’i AB’ye satıyor! Bu artık gizlenemeyen bir gerçek. CHP ve HDP’ninelele olduğu ortaya çıkmıştır” ifadelerini kullandı.

Özür Dilemeli

CHP İzmir Milletvekili Ali Yiğit’in Türk Milletinden ve İzmirliler’den çok acil özür dilemesi gerektiğini de sözlerine ekleyen MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, “Hemşehrilerimiz de bu konuda çok hassastır. Vatanımızın ve Milletimizin bütünlüğü her şeyden önemlidir. Bunu da en iyi İzmirliler bilir. Meseleyi gerektiği gibi değerlendirecektir.” Dedi.


ETİKETLER : mhp il başkanı siyasi parti chp hdp eleştiri
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL YÖNETİMLER haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -

Ana sayfa - sağ alt

Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber