RSS / XML
20-04-2018
Bizi Takip Edin!

AK Parti Karabağlar'da moral buldu

28-11-2016 10:40:04
A+ A-
AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı Kazım Erten, yönetim kurulu üyelerini açıkladı. Toplantı bin kişinin katılımıyla miting havasında geçti. AK Parti İzmir milletvekilleri Mahmut Atilla Kaya ve Necip Kalkan da toplantı

Bursa Satılık

AK Parti Karabağlar İlçe Başkanlığı, yeni yönetiminin oluşmasından sonra ilk Danışma Meclisi Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Karabağlar Halk Eğitim Merkezi’nin konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı Kazım Erten ve yönetimi ev sahipliği yaptı. AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı Kazım Erten, salonu dolduran, kendisine ve yönetimine destek veren tüm Karabağlılar’a teşekkür ederek, Karabağlar’da AK günlerin yakın olduğunu söyledi. Erten, yeni kurulan İzmir Devlet Üniversitesi’nin Karabağlar'da kampus kurmasını istedi. Erten, "İzmir’in dolayısıyla Karabağlar’ın bugünlerde en önemli sorunu kaliteli oksijendir. Karabağlar’da hava kirliliğinin sınır değerlerini aştığı ve hassas seviyelerde seyrettiği bir kademedeyiz. Talebim doğalgaz kullanımının İzmir’in her yanında arttırılması için gereken düzenlemelerin bir an önce yapılmasının sağlanmasıdır" dedi. AK Parti İzmir milletvekili Atilla Kaya, partisinin Karabağlar İlçe Başkanlığı binasına yapılan kurşunlu saldırıya hatırlatarak, "AK Parti’nin Karabağlar’da yakaladığı ivmenin ne kadar iyi olduğu birilerini tedirgin etmiş. Ey o kurşunu sıkanlar, bu milleti, tanklar, tüfekler, helikopterler durduramadı, sen 4 kurşun sıkarak mı durduracağını sanıyorsun" dedi. AK Parti İzmir Milletvekili Necip Kalkan, son yerel seçimde Karabağlar'a belediye başkan adayı olduğunu hatırlatarak, "Sizler, belediye başkanı yapamadığınız bu kardeşinizi milletvekili yaptınız. Hepinizin önünde saygıyla eğiliyorum. Danışma Meclisi’nden çok küçük bir mitinge dönüşen bugünkü manzara, gelecekte Karabağlarda AK günlerin habercisidir" dedi.


ETİKETLER : ak parti karabağlar danışma meclisi toplantısı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
© Copyright 2018 Ege Meclisi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile OHO Internet Solutions tarafından yapılmıştır.
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber