RSS / XML
22-06-2018
Bizi Takip Edin!

AK Partili Hızal: 'Bayraklı'da kimsesizlerin kimsesi olacağız!'

28-11-2016 16:00:02
A+ A-
AK Parti Bayraklı İlçe Başkanı Özgür Hızal, Bayraklı'da ulaşılmadık hane, dokunulmadık vatandaş bırakmayacaklarını belirterek, “Bayraklı'da Biz kimsesizlerin kimsesi olacağız" dedi.

Bursa Satılık

Göreve geldikten sonra Bayraklı'da ilk kez yapılan İlçe Danışma Meclisi'nde konuşan Hızal, “Gümüşpala' dan, Mansuroğlu' na kadar bu teşkilat vatandaşımızın evi olacak. Garibin garibanın, dertlinin ulaşacağı bir teşkilat olacak. Mahalle başkanlarımızla her mahallemizin soluğunu yanı başımızda hissedeceğiz. Kimin hastası var, cenazesi var, bir merhalesi var biz orada olacağız. İlçe binamızdaki koltuklarda vakit geçirmeyecek, sahada vatandaşlarımızın sofrasında olacağız" dedib 

"BAYRAKLI'NIN 7 YILI HEBA OLDU"

Bayraklı' nın şehircilik ve kent kimliği olarak kendi özgü bir misyonu, bir geçmişi olduğunu ifade eden Hızal, şöyle konuştu:

“Bayraklı İzmir'in yeni kent merkezi olma potansiyelini taşımaktadır. Fakat bu potansiyelin önünde şehirciliğe ve Bayraklı'nın geçmişine yakışan bir yerel yönetim anlayışı da bulunmamaktadır. Belediyecilik, bir ilçenin aynasıdır. Bayraklı'nın kimliğine yabancı, Bayraklı'da yaşayan vatandaşların sıkıntısını bilmeyen, bayraklının sorunlarına kalıcı çözüm bulamayan bir yerel yönetim. Bayraklı için en büyük barikattır.2009'dan bu yana Bayraklı'nın 7 senesi heba olmuştur. Biz biliyoruz ki önümüzdeki 2,5 sene daha heba olmaya mahkumdur. Ama inanın 2019'da bu kaybettiğimiz 10 yılı ilk beş yılda gidereceğiz! Belediyecilik nasıl yapılır, göstereceğiz. Türkiye 15 sene önceki Türkiye değildir. Belediyecilik hizmeti yılda 2-3 kere verilen konserden ibaret değildir. Konser vererek, Bayraklı'yı daha yaşanabilir ilçe yapmış olmuyorsunuz! Bu gerçeği görün, bayraklı 'ya hizmeti geçiştirmeyin! Vatandaşlarımızın sorunlarını Sümen altı yapmayın. Biz AK Parti olarak Bayraklı'nın sorunları üzerinde odaklandık, üzerimize düşen ne varsa, her hal ve şartta bu sorunların üstesinden gelmek için büyük kararlılık içindeyiz."


ETİKETLER : ak parti bayraklı ilçe başkanı özgür hızal danışma meclisi
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber