RSS / XML
22-06-2018
Bizi Takip Edin!

Saadet Öğretmen’e Karabağ sahip çıktı

01-12-2016 17:55:40
A+ A-
İzmir’de gönüllü olarak gittiği köy okulunda 22 yıldır görev yapan okul müdürünün kız öğrencileri istismar ettiğini ortaya çıkaran Saadet Özcan’a, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ sahip çıktı.

Konya Satılık

EGE MECLİSİ - Başkan Karabağ, Saadet Öğretmen’in pazartesi itibariyle belediyede işe başlayacağını belirterek, “Bize böyle cesur yürekli insanlar gerekli. Onlara desteğimizi sonuna kadar vermek durumundayız” dedi. Özcan ise, “Bayraklı’da güzel çalışmalar yapacağıma inanıyorum. Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yaklaşık iki yıl önce yaşları 6 ile 11 arasında değişen 6 kız öğrencisine okul müdürünün tacizde bulunduğunu ortaya çıkaran, bu iddiayla dava açılmasını ve olayın peşini bırakmayarak Türkiye’nin gündemine girmesini sağlayan Saadet öğretmen (Özcan) çok sevdiği mesleğini bundan sonra Bayraklı Belediyesi’nde yapacak. Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği mezunu olan aynı zamanda aynı üniversitede Halkla İlişkiler ve İletişim okuyan Saadet öğretmenin verdiği mücadeleyi yakın takip ettiklerini belirten Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Bize böyle cesur yürekli insanlar gerekli. Onlara desteğimizi sonuna kadar vermek durumundayız. Belediyemizde mesleğine uygun bir iş yapacak. Ülkemizdeki çarpıklıkları ancak Saadet öğretmenin yaptığı gibi mücadelelerle ortaya çıkarıp engelleyebiliriz” dedi. 

ÇOK MUTLU OLDUM

Geçirdiği trafik kazası sonrası çok sevdiği mesleğine ara vermek zorunda kaldığını anlatan Saadet öğretmen ise, “Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, ‘Bundan sonra birlikte çalışacağız’ dedi. Gerçekten çok mutlu oldum. Bu tavrı nedeniyle kendisine çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.


ETİKETLER : saadet haca karabağ sahip çıktı öğretmen
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL YÖNETİMLER haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber