RSS / XML
24-05-2018
Bizi Takip Edin!

AK Partili Kalkan: 'AK Parti 14 yılda Türkiye’yi en güçlü ekonomilerden yapmıştır'

02-12-2016 09:45:09
A+ A-
AK Parti İzmir Milletvekili Necip Kalkan, son günlerde yaşanan döviz sıkıntısıyla ilgili açıklama yaptı

Samsun Satılık

Son günlerde doların Amerika’daki hükumet değişikliği ve olan olaylar sonucu oluşan değer artışının ülkemizde yanlış lanse edildiğini belirten AK Parti İzmir Milletvekili Necip Kalkan, “Hainler milletimize diz çöktüremeyeceklerini anlayınca şimdi de ekonomik olarak saldırıyorlar. Ancak milletimizin bugüne kadar hiçbir oyuna gelmediğini anlayamadılar. O yüzden kimse telaş etmesin on dört yıldır olduğu gibi Hükûmetimize güvensin” dedi. 

Ekonomide güven demenin yatırım demek olduğunu, yatırımın ise istihdam anlamına geldiğine dikkat çeken AK Parti İzmir Milletvekili Kalkan, “Güven, kazanılması zor, kaybedilmesi en kolay sermayedir. Bu açıdan, son günlerde doların Amerika'daki hükûmet değişikliği ve olan olaylar sonucu oluşan değer artışı ülkemizde yanlış lanse edilmektedir. 15 Temmuz’da bu millete diz çöktürmek isteyen hain yapılar şimdi de bunu fırsat bilerek ekonomik olarak saldırmaktadırlar. Ülkede güvensizlik oluşturarak ekonomiyi çıkmaz sokaklara sürüklemek isteyenler yatırımlara engel olmaya çalışmaktadır. Aziz milletimiz şunu iyi bilmelidir ki: AK Parti Türkiye'yi krizler içinde devralmış ancak 14 yıllık iktidarında dünyanın en güçlü ekonomilerinden biri konumuna getirmiştir. Türkiye'nin küresel etkili bu sıkıntının da üstünden geleceği açıktır, aşikârdır” ifadelerini kullandı. 


ETİKETLER : ak parti izmir milletvekili necip kalkan döviz dolar artışı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
© Copyright 2018 Ege Meclisi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile OHO Internet Solutions tarafından yapılmıştır.
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber