RSS / XML
28-09-2021
Bizi Takip Edin!


CHP'li Güven İzmir'in yeni yılını kutladı

31-12-2016 10:50:08
A+ A-
Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Asuman Ali Güven2017 yılına girilecek olması sebebiyle yeni yıl mesajı yayınladı.

Konya Satılık

Güven mesajında " CHP 2017 yılında da, diktanın karşısında, halkının yanında olmaya devam edecektir" ifadelerine yer veren Güven, şunları dile getirdi.  

2016 ACI VE KEDER DOLUYDU

Türkiye'm hak etmediği acılar ve kayıplar yaşadığı 2016 yılında. İktidarın beceriksiz yönetimine çıkar kavgaları, başkanlık hevesleri, darbe girişimi, berbat dış politikalar ve ekonomik krizlerde eklenince hayal kurmayı, umut etmeyi adeta halkımıza yasakladılar.

Kadınımızın, gencimizin, yaşlımızın ve yarına umutla bakmak isteyen her insanımızın önüne, terörle, OHAL ile, diktatörlük özentisi anti-demokratik uygulamalarla, ayrıştırıcı kin ve öfke dolu söylemleriyle adeta duvar örüldü 2016 yılında. Sadece kendisinin ve kendisinden olanın mutluluğunu ve çıkarını gözeten AKP iktidarı, kendi siyasi emelleri ve geleceği uğruna güzel ülkemizi acıdan ve kederden  geçilmez hale getirdi.

Onlar yıkmak, bölmek için uğraşırken, Türkiye sevdasıyla, halkına olan inancı ve geleceğe dair besleyip büyüttüğü umutlarla, bitmek bilmeyen demokrasi ve cumhuriyet mücadelesiyle, CHP hep karşılarındaydı. Aşamadıkları, boyun eğdiremedikleri, kandıramadıkları  tek kurum olan CHP, cumhuriyetimizin geleceği, halkımızın umutları ve huzuru, ülkemizin yerle bir edilen itibarının yeniden kazanılması için 2017' yılında da, Diktanın karşısında, halkının yanında olmaya devam edecek.

BİTMEYECEK MÜCADELEMİZ

Tam Demokrasi Sağlanıncaya, Güzel ülkemin dört bir köşesinde huzur hakim oluncaya, Sosyal adalet ve eşitlik  kazanılıncaya, Savaş ve terör bu ülkenin topraklarından kazınıncaya kadar bitmeyecek mücadelemiz.

Faşizme ve diktatörlüğe karşı umudunuz, hayaliniz, beklentileriniz gerçek olsun diye varız. Atatürk'ün yolunda, Cumhuriyet ve Devrimlerin ışığında, halkımızın yanında, 2017 CHP İktidarının, halk iktidarının yılı olsun istiyor, tüm İzmirlilerin ve Türkiye'nin yeni yılını en içten duygularımla kutluyorum.


ETİKETLER : CHP izmir il başkanı asuman ali güven 2017 yeni yıl
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -

Ana sayfa - sağ alt

Ege Meclisi
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber