RSS / XML
22-04-2018
Bizi Takip Edin!

Bayraklı’da iş güvenliği semineri

13-02-2017 09:34:10
A+ A-
İş sağlığına ve güvenliğine önem veren Bayraklı Belediyesi bu kapsamda uzmanlar tarafından verilen seminerlerle çalışanlarını bilinçlendiriyor.

İstanbul Satılık

EGE MECLİSİ - Düzenlenen son toplantıda birim müdürlerine ve memurlarına yönelik temel iş güvenliği, sağlığı, kazaları, alınması gereken tedbirler ve yasal sorumluluklar gibi birçok konuda eğitim verildi.

Bayraklı Belediyesi Havuz Düğün Salonu'nda düzenlenen seminere, birim müdürleri ve memurlar katıldı. Belediyenin farklı birimlerinde çalışanlara yönelik düzenlenen iş güvenliği seminerlerinde önemli konular tek tek ele alınıyor. Bu çerçevede gerçekleştirilen son seminerde iş güvenliği uzmanı Meltem Tuna Kırcılar, belediye birim müdürleri ve memurlarına, genel iş güvenliği kuralları, kazaların ve meslek hastalıklarının önlenmesi ile güvenli bir iş ortamı oluşturulması konularında bilgi verdi. Seminerde, oluşabilecek kazaların alınacak basit önlemlerle engellenebileceği anlatıldı. Meslek hastalıklarının da sık karşılaşılan problemlerden biri olduğu belirtildi. İşveren ve işçinin sorumluluklarının da aktarıldığı toplantıda ayrıca çalışanların alması gereken kişisel tedbirler konuşuldu.

İŞ GÜVENLİĞİ ÖNCELİĞİMİZ

Belediye personelinin iş sağlığı ve güvenliğinin öncelikli konularının başında geldiğini belirten Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Vatandaşlarımıza hizmet etmekle yükümlü çalışanlarımızı iş güvenliği konusunda belli periyotlarla bilgilendiriyoruz. Bu konuyu önemsiyoruz. İş kazalarının önüne ancak bu yolla geçildiğini biliyoruz” dedi. 


ETİKETLER : bayraklı’da iş güvenliği semineri eğitim
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL YÖNETİMLER haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
© Copyright 2018 Ege Meclisi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile OHO Internet Solutions tarafından yapılmıştır.
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber