RSS / XML
27-04-2017
Bizi Takip Edin!

MHP İzmir 'Evet' çalışmalarına başlıyor

14-02-2017 12:45:53
A+ A-
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanlığı “Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Referandumu” için hazırlıklara başladı

Tire Kiralık

MHP İzmir İl Başkanlığı referandum hazırlıklarına başladı. MHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Cumhur Bulut, “Referandumda kapı kapı gezmeyeceğiz ama dijital kapıları sonuna kadar açıp, önce gönüllerin sonra zihinlerin fethini gerçekleştireceğiz" dedi. 

MHP İzmir teşkilatı, İl Başkanı Necat Karataş’ın “Sözün yerde kalmayacak Türkmen Beyi" sloganıyla harekete geçti. Partinin medya ve tanıtımdan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Cumhur Bulut, dijital medyayı da yaygın kullanacaklarını belirterek, “Her şeyden önce meselenin çok iyi anlatılması gerektiğini biliyoruz. Liderimizin de gösterdiği hedef bu yönde. Biz de buna bağlı olarak çalışmalarımıza başladık. Birinci önceliğimiz ulaşabildiğimiz kadar insana ulaşmak. Bunun içinde çağımızın iletişim vasıtalarını kullanma düşüncesindeyiz. Her kapıyı çalmak zor olabilir ama her dijital platformda olmak artık çok daha kolay" dedi. Bulut, partinin genel başkanı ile genel başkan yardımcılarının konuşmalarını sosyal medyada yayacaklarını, Twitter, Facebook, WhatsApp ve Snapchat gibi birçok alanı kullanacaklarını belirterek, 'evet' in gerekçelerini kısa cümle ve görüntülerle anlatacaklarını ifade etti. 


ETİKETLER : mhp izmir evet propsganda referandum
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

Arşiv Arama
- -

Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
© Copyright 2017 Ege Meclisi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile OHO Internet Solutions tarafından yapılmıştır.
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
Seçim 2015
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber