RSS / XML
18-06-2018
Bizi Takip Edin!

Tüm Yerel-Sen Genel Başkanı Gülebay: Sözleşme çalışanlara 'Hayır'lı olsun

14-02-2017 18:49:41
A+ A-
Kuzey Ege Belediyelerinden Manyas Belediyesinde 23 çalışan adına toplu sözleşme imzalandı

Gaziantep Satılık

Sözleşmeyi Çalışanlar adına Tüm Yerel Sen Genel Başkanı Cengiz Gülebay, TİS Genel Sekreteri Ahmet Kılınçoğlu ,İşyeri Temsilcisi Bülent Koçoğlu, İşveren adına da Belediye Başkanı Tancan Barçın İmzaladı. Toplu sözleşme imza töreninde konuşan Belediye Başkanı Tancan Barçın, “ Manyas halkı için hizmet üreten emekçilerimize imkanlarımızın en iyisini vermeye çalıştık. Arkadaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Tüm Yerel Sen Genel Başkanı Cengiz Gülebay ise " Manyas belediyesi çalışanlarına yapılan bu sözleşmemiz HAYIR’lı olsun Belediye imkanlarını zorlayarak memurlara bu rakamlarda bir sözleşme yapma imkanı sağlayan Belediye Başkanımıza da ayrıca teşekkür ediyorum " dedi.

Toplu Sözleşme İmza törenine Birleşik Kamu iş Konfederasyonu Genel Başkanı Hasan Kütük, ,Tis Genel Sekreteri Ahmet Kılınçoğlu, Genel Mali Sekreter Arif Alel, Tüm Yerel Sen 2 Nolu Şube Başkanı Tamer Yiğit Güler, Tüm Yerel Sen 1 Nolu Şube Eğitim Basın Yayın Sekreteri Özkan Felek, Tüm Yerel Sen Balıkesir Temsilcisi İsmail Avcu, Bandırma Temsilcisi Sezer Yıldız,Bandırma Belediyesi İşyeri Temsilcisi Serhat Aslı Ekinci ve Manyas İşyeri Temsilcisi  Bülent Koçoğlu ile Manyas Belediyesi çalışanları katıldı.


ETİKETLER : tüm yerel sen cengiz gülebay tis milas
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EGE haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
© Copyright 2018 Ege Meclisi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile OHO Internet Solutions tarafından yapılmıştır.
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber