RSS / XML
18-06-2018
Bizi Takip Edin!

İZFAŞ taşındı

15-02-2017 08:53:34
A+ A-
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin fuarcılık şirketi İZFAŞ A.Ş. yıllardır hizmet verdiği Kültürpark'ın Lozan ve Montrö kapıları arasındaki binasından Fuar İzmir'e taşındı

Aydın Satılık

11 ay önce açılan Fuar İzmir, ihtisas fuarlarının adresi oldu. Kültürpark'ta fuar hollerinde sadece İzmir Enternasyonal Fuarı ve TÜYAP Kitap Fuarı düzenlenmeye başlandı. Bu nedenle Büyükşehir Belediyesi fuarcılık şirketi İZFAŞ A.Ş. de Fuar İzmir'e taşındı. Bugüne kadar fuar dönemleri görev yaptıkları Fuar İzmir hafta başından itibaren İZFAŞ çalışanlarının da işyeri oldu. Şirkette çalışan yöneticiler de dahil yaklaşık 200 kişi taşındı. Kültürpark'taki İZFAŞ binası kısa bir süre sonra Büyükşehir Belediyesi'nin kurma kararı aldığı Kültürpark Şube Müdürlüğü'ne dönüşecek. Kültürpark Projesi'nin gerçekleşmesi durumunda ise Kültürpark Müzesi işlevini de kazanacak. Hazırlanan yeni yönetim modeline göre, Kültür ve Sanat Dairesi Başkanlığı çatısı altında hizmet verecek Kültürpark Şube Müdürlüğü, Kültürpark'taki çalışmaların tek elden yürütülmesi, diğer birimlerle iletişimin sağlanması, oluşabilecek aksaklıkların giderilmesi ve bakım-onarım hizmetlerinin takibini sağlayacak, alandaki kültür-sanat etkinliklerine yardımcı olacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi, toplumun geniş bir kesiminin temsil edileceği, Kültürpark'ın işletilmesine yönelik karar ve uygulamalarda etkin olması öngörülen bir “Kültürpark Danışma Kurulu" da oluşturulacak.(DHA)


ETİKETLER : izfaş izfaş taşındı gaziemir fuar izmir
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer İZMİR haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
© Copyright 2018 Ege Meclisi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile OHO Internet Solutions tarafından yapılmıştır.
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber