RSS / XML
24-06-2018
Bizi Takip Edin!

Başkan Karabağ: 'Kapı kapı dolaşıp “Hayır”ı çıkaracağız'

16-02-2017 10:21:27
A+ A-
Bayraklı Belediye Başkanı CHP’li Hasan Karabağ, CHP Bayraklı Gençlik Kolları üyeleriyle bir araya geldi.

Mersin Satılık

Bayraklı Belediye Başkanı CHP’li Hasan Karabağ, CHP Bayraklı Gençlik Kolları üyeleriyle bir araya geldi. Başkan Karabağ, “Gençlik ve kadın kolları üyemiz kapı kapı dolaşıp ‘hayır’ı anlatacak. Biz de onlarla birlikte olacağız. Referandumda Bayraklı’dan hep birlikte “Hayır”ı çıkaracağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

 

Havuz Kafe’deki buluşmaya CHP Bayraklı İlçe Cemalettin Alper, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, CHP Bayraklı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kurtuluş Baytar, DİSK Ege Bölge Temsilcisi Memiş Sarı ve çok sayıda CHP ilçe gençlik kolları üyesi katıldı. CHP’li Karabağ, Bayraklı’daki heyecanın hiçbir yerde olmadığını belirterek, “İzmir halkı siyasi görüşlerin üzerinde tavır sergiliyor. Cumhuriyete sahip çıkan bir seçmen var. Kürt kökenli vatandaşlarımız da bu referandumda duyarlı davranacaktır. Şuanda bir denge var. İşi lehimize çevirmemiz için sahada olmamız gerekiyor. Bizim onlar gibi televizyonumuz, gazetemiz yok. Kapı kapı dolaşacağız. Şunu asla unutmayın Atatürk’ün de yola çıktığında hiçbir şeyi yoktu” diye konuştu. 

 

HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRUYORLAR


Başkan Karabağ, CHP’nin Bayraklı’da her geçen gün oyunu artırdığına dikkat çekerek, “Bayraklı; AKP’nin güvendiği ilçelerden biri. Ama her seçimde hayal kırıklığına uğruyorlar. Uğradıkça da üzeremize geliyorlar. Açık kapı arıyorlar ama bulamıyorlar. Çünkü yok! AKP’nin tabanını sokak gücü burada yok. Sokakta da her yerde de biz varız. Gençlik kollarımız kadın kollarımızla birlikte evleri n kapılarını tek tek gezecek. Bizler de onların yanında olacağız. Biz diktatörlüğe, tek adam rejimine karşıyız. Parti rozetimizi bir kenara bırakarak tüm herkesi kucaklayacağız. Hayır’ın gerekçelerini anlatacağız” diye konuştu. 

PARTİ ÖRGÜTÜMÜZ SAHADA OLACAK


CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper ise, Bayraklı’da gençlik ve kadın kollarının uyum içerisinde çalıştığını vurguladı. Tüm parti örgütünün referandum süresince sahada olacağını belirten Alper, “İzmir, Bayraklı referandumda sandıktan büyük oranda “hayır” çıkartacak. Çünkü vatandaşlarımız diktatörlüğe, tek adam rejimine karşı. Belediye başkanımız her zaman örgütümüzle birlikte. Tam kadro sahada olacağız” dedi.  

CHP Bayraklı Gençlik Kolları Başkanı Kurtuluş Baytar da sahada aktif olarak yer alacaklarını söyledi.  

 


ETİKETLER : chp bayraklı hasan karabağ cemalettin alper
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber