RSS / XML
12-12-2019
Bizi Takip Edin!


Trekking ailesi büyüyor...

08-03-2017 11:53:16
A+ A-
İzmir’in gözde dağcılık kulüplerinden Trekking Kulübü yeni kurulmasına rağmen hızla büyümeye devam ediyor. Spor kadar sosyal sorumluluk projeleri ile öne çıkan kulübün ilk şubesi Uşak ilinde açılarak faaliyetine başladı.

Diyarbakır Satılık

EGE MECLİSİ - Trekking Kulübü Genel Başkanı Cem Koray Taşkın ‘’2015 yılında faaliyete başlayan kulübümüz içinde yer alan herkesin bu ailenin bir ferdi olduğunu, gönüllülük esasına dayalı olarak hiçbir çıkar düşünmeden yola çıktıkları bu yolda yönetiminden üyelerine kadar herkesin üzerine düşen görevi fazlası ile yaptığını belirterek. Biz bir aile kulübüyüz, spor yanında sosyal projeler ile toplumun bir çok kesimine ulaşmaya çalışıyoruz. Bununla doğru orantılı olarak ta ailemiz büyüyor. İlk şubemiz Uşak Trekking Kulübü büyüyen ailemizin ilk üyesi oldu. Kendilerine başarılar diliyorum. Her zaman destek olmaya çalışacağız. Bununla birlikte önümüzdeki günlerde iki şubemiz daha açılacak‘’ dedi.

Uşak Trekking Kulübü Başkanı Ümran DOKUR ‘’ Trekking ailesinin ilk şubesi olmaktan mutluyuz. Uşak ilinde dağcılık camiasına yeni bir soluk getirerek Trekking kulübünün farklılığını ortaya koyacağız. Çok yakın zamanda Uşak’ta kaliteli ve başarılı bir kulüp olacağımıza inanıyorum. Desteklerinden dolayı tüm Trekking ailesine teşekkür erdim‘’ dedi.


ETİKETLER : trekking ailesi büyüyor yürüyüş kulüp faliyet
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -

Ana sayfa - sağ alt

Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber