RSS / XML
27-09-2021
Bizi Takip Edin!


Tüm Yerel-Sen İzmir Şubesi'nden Kılıçdaroğlu'na ziyaret

12-03-2017 09:14:37
A+ A-
Tüm Yerel Sen İzmir Şubelerinden oluşan bir Heyet CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu CHP Genel Merkezinde ziyaret etti.

Sinop Satılık

Heyette Birleşik Kamu iş Konfederasyonu İzmir İl Temsilcisi  ve 2 No lu Şube Başkanı Tamer Yiğit Güler,  1 No lu Şube ilk Kurucu Başkanı  Dr. Hakan Kıran, 1 Nolu Şube Başkanı Bilal Altıner, İdari Sekreter Özkan Felek, 2 Nolu Şube İdari sekreteri Özgür Işık, Örgütlenme Sekreteri Tarık Cücünel, Mali Sekreter Senem Köse, Eğitim Basın Yayın Sekreteri İsmail Çam, Sosyal Dış İlişkiler Sekreter Ahu Bezircioğlu  ,Tüm Yerel Sen 2 Nolu Şube geçmiş dönem yöneticisi Yılmaz Bakır  Gazeteci İmam Bakır Üküş ve Dilfiraz Değerli  yer aldı.

Görüşmede Tüm Yerel Sen 2 Nolu Şube Başkanı Tamer Yiğit Güler  4688 Sayılı Kanunun 32. Maddesi ile ilgili  meclisin   bir düzenleme  yapması için Genel başkandan destek istedi. Ayrıca İzmir ve Ege bölgesindeki belediyelerde çalışanların sorunları  Genel Başkana iletilirken  çözüm önerileri  masaya yatırıldı.

İzmir Büyükşehir Belediyesinde devam etmekte olan TİS süreci hakkında  1 No lu Şube Başkanı Bilal Altıner  Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğluna bilgilendirme  yaptı. Şube Başkanı Bilal Altıner Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Toplu Sözleşme İmza töreni  için de İzmir e davet etti. Altıner  Genel Başkanın İmza töreninde bulunmasının   İzmir Büyükşehir Belediyesinde büyük bir emek şöleni olacağını ifade etti. Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise ziyaretten  duyduğu memnuniyeti dile getirirken Heyete ziyareti için ayrıca teşekkür etti.

Heyetin görüşmesinin ardından  Birleşik Kamu İş Konfederasyonu İzmir il temsilcisi Tamer Yiğit Güler Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile başbaşa bir görüşme yaptı..


ETİKETLER : tüm yerel sen kamu iş kılıçdaroğlu
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer İZMİR haberleri

Arşiv Arama
- -

Ana sayfa - sağ alt

Ege Meclisi
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber