RSS / XML
27-09-2021
Bizi Takip Edin!


MHP'li Karataş: 'CHP, Atatürk'ün kemiklerini sızlattı'

14-04-2017 13:29:08
A+ A-
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanı Necat Karataş referandum çalışmalarını sürdürüyor

Adana Satılık

ün akşam önce Aliağa’daki referandum çalışmalarına başkanlık eden MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş daha sonra da Bergama’da tertip edilen çalışmalara katıldı. Aliağa’da Kırıkkaleliler Derneğini ziyaret edip üyelerle ve kanaat önderleriyle bir araya gelen Karataş daha sonra da İlçede ziyaretlerde de bulundu. Akşam saatlerinde partisinin Bergama ilçe teşkilatı tarafından tertip edilen Muhtarlar ve STK’lar yemeğine katılan Karataş, burada tüm konuklarla birlikte genel başkan Bahçeli’nin katıldığı televizyon programını izledi. 

 

Karataş; CHP’nin Federasyonunu Unutmadık


Çalışmalarını aralıksız sürdüren aralıksız sürdüren MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş bugün de Buca ilçe teşkilatının düzenlediği Muhtarların, STK temsilcilerinin ve partililerin katıldığı basın toplantısında konuştu. Karataş yaptığı konuşmada bugüne kadar gelinen süreci anlattı. MHP’nin Türk devleti için öneminden, milletin dayanağı olmasından ve sistemin tıkanmasına izin vermediğinden bahsetti. Bilhassa 2012 yılından sonra, Çözüm, Açılım, Bölünme ve Federasyon faaliyetlerinin ülkeyi getirdiği noktanın üzerinde duran il başkanı Karataş, “CHP liderinin televizyonlarda Federasyon konuşulmalıdır demesini unutmadık, CHP, HDP ve FETÖ Anayasa hazırlığını çok iyi biliyoruz. ‘CHP zihniyetinin Bebek Katiline Ev Hapsi getirilebilir’ dediğini de bütün dünya izledi. Şimdi gelmiş nelerden bahsediyorlar? Türk milleti bu sözleri unuttu mu sanıyorlar! MHP’nin olduğu yerde ihanet de olmaz zaaf da! Türk Milliyetçilerinin olduğu yerde Bayrak vardır, İstiklal vardır, Cumhuriyet ve Atatürk vardır.” Dedi.

 

CHP Atatürk’ün Kemiklerini Sızlattı


“CHP, federasyonu mubah görürken, terörist başına ev hapsini önerirken Atatürk’ün ve Cumhuriyet şehitleri ile gazilerinin kemiklerini sızlatmıştır. Ama Atatürk’ün gerçek takipçileri gerçek evlatları MHP’liler ise Mustafa Kemal’in izinden bir santim bile ayrılmamıştır. CHP, FETÖ’den ve Sosyalist Enternasyonel’den medet umarken bizler Malazgirt’ten, Sakarya’dan ve Büyük Taarruzdan ilham aldık. Biz Atatürk’ün ve 9 Eylül’ün ışığı ile aydınlanıyoruz” diyerek sözlerini tamamlayan MHP İzmir İl Başkanı Karataş, katılacağı  diğer programlar için Buca’dan ayrıldı.


ETİKETLER : MHP izmir il başkanı necat karataş referandum
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

Arşiv Arama
- -

Ana sayfa - sağ alt

Ege Meclisi
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber