RSS / XML
24-05-2018
Bizi Takip Edin!

Büyükşehir'de sürpriz emeklilik kararı

17-05-2017 10:23:40
A+ A-
İzmir Büyükşehir'de Erhan Bey emeklilik dilekçesini verdi

Ankara Satılık

EGE MECLİSİ - İzmir Büyükşehir Belediyesi üst düzey yönetiminde kulislerde bir süredir konuşalan ayrılık gerçekleşti. Genel Sekreter yardımcısı Erhan Bey emeklilik dilekçesi verdi.

Eski Genel Sekreter Pervin Şenel Genç'in yerine geçecek adaylar arasında adı geçen, ancak Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun Ağustos 2016 tarihinde Buğra Gökçe'ye Genel Sekreter olarak görevlendirmesinin ardından, önce istifa dilekçesi verdiği belirtilen, sonra ise bu kararından vazgeçerek uzun bir süre izne çıkan Erhan Bey daha sonra görevine başladı. Gökçe'nin Genel Sekreterlik kadrosunun 2017 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından onaylanmasından sonra belediye kulislerinde Erhan Bey'in emekli olabileceği iddia edildi. Beklenen gelişme bu hafta içinde gerçekleşti. Erhan Bey emeklilik dilekçesini verdi.

Erhan Bey, emeklilik kararını sosyal medya hesaplarından "Artık emekliyim... 03 Eylül 2004 tarihinde göreve davet edilerek başladığım İzmir Büyükşehir Belediyesi'ndeki görevimden kendi isteğim ve rızam ile 16 Haziran 2017 tarihinden geçerli olmak üzere, bugün emeklilik talebimi içeren dilekçemi verdim. 13 yılı İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde olmak üzere 27 yıllık Belediyecilik çalışma hayatımda her türlü şaibeden uzak, onurumla, namusumla ve layıkıyla, hak ve hukuku gözeterek ve hesabını vererek, kurumuma, İzmir'e ve ülkeme, birçok bedel de ödeyerek hizmet etmeye çalıştım. Bu onurlu görevde bulunduğum süre içerisinde yanımda olan, desteklerini esirgemeyen, birçok başarılı işe imza attığımız ve emeklerini hiçbir zaman unutamayacağım tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren daha sağlıklı, mutlu ve daha umutlu olmak dileğiyle. Hoşçakalın, sevgiyle kalın. Yeni sahillerden, yeşeren yeni umutlarla, yeni başlangıçlara ve yeni bir hayat" yazarak duyurdu. Erhan Bey, tatilde çektirdiği bazı fotoğraları da paylaştı. Erhan Bey, beraat ettiği Büyükşehir Belediyesi davası nedeniyle bir süre cezavinde yatmıştı.(DHA)


ETİKETLER : büyükşehir belediye genel sekreter yardımcı emekli
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL YÖNETİMLER haberleri

Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
© Copyright 2018 Ege Meclisi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile OHO Internet Solutions tarafından yapılmıştır.
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber