RSS / XML
18-02-2018
Bizi Takip Edin!

Adnan Yılmaz: Biz siyaseti ahlaklı yapmaktan yanayız

--
A+ A-
Yaklaşan yerel seçimler öncesi Çiğli siyasetini değerlendiren Ak Parti Çiğli İlçe Başkanı Adnan Yılmaz, seçim stratejilerini ve Çiğli’ye yönelik projelerini Ege Meclisi’ne anlattı.

İzmir Satılık

Rahime DEMİRBİLEK/ EGE MECLİSİ - Bir yıldır AK Parti Çiğli İlçe Başkanlığı görevini yürütmektesiniz. Göreve geldiğinizde size göre AK Parti’nin Çiğli’deki en büyük eksikliği neydi? Geçtiğimiz bir yıl içerisinde yaptığınız çalışmaları kısaca özetler misiniz?  Önümüzdeki süreçte ne gibi çalışmalar yapacaksınız?

Biz ekip arkadaşlarımızla birlikte göreve geleli tam 1 yıl oldu. Çiğli’nin genel yapısıyla aldığı oy oranı Türkiye genelinde yüzde 51 seviyesini baz aldığımızda Çiğli’de yüzde 32 oy almış bir partiydi. Bizim sosyal anlamdaki çalışmalarımız ve göreve geldiğimiz günden bu zamana kadar Salı ve Perşembe günü düzenlediğimiz halk günleriyle insanlarımızın dertlerine ortak olmaya çalışıyoruz. Halkın en büyük sıkıntısı işsizliktir. Göreve geldiğimiz gün eksiklikler çoktu. Bizim kimliğimiz yok. Kaymakamlık binamız yok. Belediye binamız kendi binamız değil, bunun yapım müteahhidi benim. Öncelikle bu binalarımızın olmasından yanayım. Çiğli’nin çöp, sahil ve yol sorunları var. Bunları dilimiz döndüğünce çözmeye çalışıyoruz. Biz sorun üreten bir siyasi parti olmaktan ziyade Çiğli’deki insanların daha müreffeh bir hale gelmesi için mücadele veriyoruz. Daha doğrusu üzüm yemek istiyoruz.
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer RÖPORTAJLAR haberleri

Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
© Copyright 2018 Ege Meclisi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile OHO Internet Solutions tarafından yapılmıştır.
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber