RSS / XML
23-02-2018
Bizi Takip Edin!

TSE Bölge Koordinatörü Yılmaz, Başkan Küçükkurt’u ziyaret etti

10-08-2017 11:53:02
A+ A-
Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Ege Bölge Koordinatörü Kürşat Yılmaz, İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt’un konuğu oldu

Sinop Satılık

Bir süre önce Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Ege Bölge Koordinatörlüğü görevine atanan Kürşat Yılmaz, İzmir iş dünyasının önde gelen isimlerine gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında, İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt’un da konuğu oldu. 

Kenti ve kentliyi tanıma sürecinde olduğunu belirten Yılmaz, “Amacımız, TSE Ege Bölge Koordinatörlüğü’nün, özel sektör mantığıyla aktif şekilde çalışması. Üretimde ve hizmette kalite standartlarının yakalanması ve artırılarak devam ettirilmesi, ulusal ve uluslararası rekabette ülkemiz ve milletimiz açısından stratejik hedef olmalıdır. Koordinatörlük olarak, Jurum ve kuruluşlarımıza belgelendirme süreçlerinde her türlü desteğe ve işbirliğine hazırız” dedi. 

Yılmaz’a başarı dileyen İZSİAD Başkanı Küçükkurt da ortak projeler geliştirebileceklerini ifade etti. Sistem ve kalite belgelerinin, firmalara değer ve prestij kattığını, üretim ve hizmette kalite çıtasını yükseğe taşıdığını kaydeden Küçükkurt, “Desteğe hazırız” mesajı verdi


ETİKETLER : izsiad tse kürşat yılmaz hasan küçükkurt
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer İZMİR haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
© Copyright 2018 Ege Meclisi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile OHO Internet Solutions tarafından yapılmıştır.
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber