RSS / XML
25-05-2018
Bizi Takip Edin!

Mali Müşavirlerin İzmir buluşması...

13-09-2017 10:54:42
A+ A-
İşte zirveden çıkan sonuçlar...

Muğla Satılık

EGE MECLİSİ - İzmir Yeminli Mali Müşavirler Odası'nın ev sahipliğinde yapılan toplantıya;  her biri birer bölge odası olan İstanbul YMMO, Ankara YMMO, Bursa YMMO, Adana YMMO, Gaziantep YMMO, Antalya YMMO ve Eskişehir YMM Odası’nın Başkan ve temsilcileri katıldı.Türkiye çapındaki 8 Yeminli Mali Müşavirler Odası’nın tamamının katıldığı toplantıda mesleki konular görüşüldü.

İzmir Yeminli Mali Müşavirler Odası Başkanı Şadi Çetin “YMM Oda Başkanları Kurulu Toplantısı vesilesi ile değerli Başkanlarımızı Egenin incisi İzmir’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bu toplantıda, Odamızın öncülüğünde Türkiye’deki YMM Odalarının tamamının ortaklaşa düzenlediği, 4. Denetim ve Tasdik Sempozyumu konusunu detayları ile değerlendirme fırsatı bulduk. 01-05 Kasım 2017, tarihleri arasında “Palmwings Ephesus Otel” Pamucak-İzmir’de düzenlenecek olan Sempozyum’un konusu “Türkiye Ekonomisi ve Yeminli Mali Müşavirlik” olarak belirlendi. Bu Sempozyumda, Türkiye’deki bütün Yeminli Mali Müşavirleri buluşturarak; ekonomiyi, denetimi, vergiyi, mesleğimizi, geleceğimizi, bilimsel gelişmeleri ve hayatı konuşacağız. İçinde bulunduğumuz ekonomik konjonktürle birlikte mesleki sorunlarımızı, ekonomi ve denetim olgusunu ilgili tüm kurum ve kuruluşlarla birlikte değerlendirerek sistemin aksayan yönlerine çözüm aramayı amaçlıyoruz.” dedi.Daha önceki 3 sempozyumun üçü de Antalya'da yapılmıştı. İzmir YMM Odası’nın gayretleri ile söz konusu sempozyum ilk defa İzmir'de yapılacak. Sempozyum bölge ekonomisine kendi çapında önemli bir katkı sağlayacak.      


ETİKETLER : ymko zirve mali müşavirler
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri

Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
© Copyright 2018 Ege Meclisi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile OHO Internet Solutions tarafından yapılmıştır.
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber