RSS / XML
25-05-2018
Bizi Takip Edin!

Emekli özel harekatçılardan o diziye suç duyurusu

13-09-2017 16:50:41
A+ A-
İzmir'de Tüm Emekli Polis Özel Harekatçılar Derneği üyeleri, doktorun özel harekat polisine yumruk attığı televizyon dizisi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Antalya Satılık

Tüm Emekli Polis Özel Harekatçılar Derneği Başkanı Uğur Yenen, Bayraklı Adliyesi'ne gelerek dernek adına bir özel televizyonda yayınlanan dizide doktorun özel harekat polisine yumruk atma sahnesi hakkında savcılığa 'hakaret' suçlamasıyla suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusunun ardından yaklaşık 30 dernek üyesi ile birlikte basın açıklaması yapan Yenen, "8 Eylül günü 'Kalp Atışı' dizisindeki polis özel harekat amirine atılan yumruk sahnesini kınıyoruz. Polis özel harekat amiri pozisyonunda bulunan, üzerinde polis özel harekatın resmi kıyafeti ve armalarını taşıyan bir şahsa yumruk atılmıştır. Böyle bir sahnenin sergilenmiş olması başta şahsım olmak üzere yaklaşık 15 bin muvazzaf ve 10 bin emeklisi bulunan kurum mensuplarının onurunu kırmıştır. Hayatın olağan akışı içerisinde böyle bir olay yaşanmamıştır ve yaşanması mümkün değildir. Böyle bir sahnenin sergilenmesi özel harekatçıların şeref ve haysiyetine dokunmuştur. Bu olay kasıtlı olarak Türk toplumunda oluşmuş polis özel harekat sevgisine, saygısına ve beğenisine vurulmak istenen bir darbedir. Dizinin yayından kaldırılmasını istiyoruz" dedi.Grup açıklamanın ardından dağıldı.(Atakan Şen /İHA) 


ETİKETLER : Emekli özel harekatçılardan o diziye suç duyurusu
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
© Copyright 2018 Ege Meclisi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile OHO Internet Solutions tarafından yapılmıştır.
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber