RSS / XML
25-05-2018
Bizi Takip Edin!

CHP Narlıdere'de seçim zamanı...

14-09-2017 09:15:02
A+ A-
CHP Narlıdere ilçe örgütü dün yapılan ilçe olağan toplantısında, 3 Mayıs 2017 tarihinde açıklanan kongreler takvimi çerçevesinde mahalle delege seçimlerini 16 Eylül cumartesi günü saat 11:00 -16:00 saatleri arasında yapılmasını kararlaştırdı.

Ankara Satılık

CHP Narlıdere İlçe Başkanı Şahin Fırat açıklamalarda bulundu. Fırat'ın açıklaması şu şekilde:“Bilindiği üzere 3 Mayıs 2017 Tarihinde partimiz kurulları kongreler takvimini açıkladı. Takvim gereği 3 Şubat 2017 tarihi itibarı ile MERNİS kayıtlarına göre hazirun listelerinin belirleneceği açıklandı. Söz konusu listeler ilçemize ulaştığında yönetim kurulu huzurunda kamera kayıtları altında açılarak tutanak altına alındı. Geçen ay yine tutanak ile askıya çıkarılarak yasal süreçler takip edildi. İtirazlar incelenerek gerekli düzeltmeler yapıldı ve üye listeleri kesinleşti

Yaklaşık 4,5 ay önce takvim açıklandığından dolayı, mahalleler uzun süreden beri bu konu hakkında çalışmalarını sürdürmektedirler. Takvim açıklandığında, yaptığımız ilk ilçe yönetim kurulu toplantısında delege seçimleri sürecinde müdahil olmayacağımızı, bu süreçte adalet duygusu ile adil olarak hakem görevi üstleneceğimizi, seçimlerin adil bir şekilde yapılması ve gereken teknik alt yapı ve desteğin sağlanması koşulu ile hakem konumunda olacağımızı beyan ettik ve bugüne kadar tüm yönetici arkadaşlarımızla aldığımız kararın arkasında durduk. Bu hususta tüm ilçe yönetici arkadaşlarıma buradan da bir kez teşekkür ediyorum."


ETİKETLER : chp narlıdere açıklamalar toplantı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
© Copyright 2018 Ege Meclisi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile OHO Internet Solutions tarafından yapılmıştır.
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber