RSS / XML
25-05-2018
Bizi Takip Edin!

MHP İzmir'den istifa iddialarına net yanıt

16-09-2017 14:51:30
A+ A-
İşte haberin ayrıntıları...

Adana Satılık

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkan Yardımcısı Sayit Şanlı kamuoyuna yansıtılan istifa haberleri ile ilgili basın açıklaması yaptı. 

Şanlı açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

"Maalesef ki son günlerde aslı ve astarı olmayan sosyal medya ve basında çıkarılan sözde istifa haberlerini sadece gülerek izliyorum.

Kamuoyunda yansıtılan algı ile gerçekler çok farklıdır. Bir grup cenah istifa dilekçesi olarak hazırlanmış matbu evraklarla ilçe ilçe dolaşarak ve parti üyelerimize bu evrakların altına imza attırmaya çalışmaktadırlar. Fakat hiçbir yerde itibar görmemektedirler. Bunu şimdilik dikkatlice takip etmekteyiz. Kaldı ki defalarca bu güruh tarafından yaptıkları açıklamalarda Ülkücülük yada Milliyetçilik gibi bir dertlerinin olmadığını, toplumun bütün katmanlarını içine alan bir yapı oluşturacaklarını, her kesimden insanlara açılacaklarını dile getirmişlerdir. Hal böyle iken neden Ülküdaşlarımızı istifa etmeleri için ikna çabaları içinde oldukları art niyetliliğin en büyük delilidir. Bunların niyeti üzüm yemek değil, bağı talan etmektir. Milliyetçi – Ülkücü hareketin mensupları buna asla müsaade etmeyecektir. Bu çalışmalarıniçeresinde yer alan, kapı kapı dolaşarak MHP’den istifa edin diyerek çalışan bu kişiliksizleri çok iyi biliyoruz. Bu güruh son seçimlerin tamamında bırakın MHP için çalışmayı, oy vermeyip aleyhte çalışarak Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy vermeyin diyebilecek kadar alçalmışlardır.

Teşkilatın sorumlu bir yöneticisi olarak son kez uyarıyorum çekin ellerinizi Ülkücülerin üzerinden ve uzak durun teşkilatlarımızdan. Bizler teşkilatlarımız ve Ülküdaşlarımızla birlikte 2019 yılında yapılacak olan seçimlere kitlenmiş olup var gücümüzle gece gündüz demeden milliyetçi – Ülkücü hareketi yerelde ve genelde iktidara getirmenin derdindeyiz. Dolayısıyla gündemimizi işgal etmeyin zaten Milliyetçi – Ülkücü vicdanlarda yok hükmündesiniz ve siyasetin çöplüğünde en kısa zamanda yerinizi alacaksınız.

Yaşanan son süreçte; Dost, düşman herkes bir kez daha görmüştür ki MHP  Türk siyasetinin önemli ve vazgeçilmez bir aktörüdür. MHP’nin temsil ettiği ve uğrunda mücadele verdiği fikir ve dava bir nakış gibi işlenmiştir. Ülkücüler nefis hesabı yapan bu siyaset kalpazanlarının ve siyasi kapkaççılarının gerçek ve çirkin yüzlerini gayet iyi bilmektedir.

Algı, kapkaç ve yalan üzerine kurulan tezgâhların aksine MHP İzmir İl Başkanlığı ve ilçelerimizle birlikte başlattığımız üye çalışmalarımızın sonuçlarını, büyük Türk milletinin son sığınacak liman olarak MHP’de karar kılmasının ispatını binlerce üye kaydı ile tüm kamuoyu ile paylaşacağız.

Bu vesileyle sözlerime Cennet mekan Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in sözleriyle noktalıyorum; “Türk milletini kalkındıracak tek siyasi hareket Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Bu hareketin temel taşı Ülkücülerdir. Ülkücü ise sadece MHP’de olur”


ETİKETLER : mhp istifa açıklama kamuoyu izmir
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
© Copyright 2018 Ege Meclisi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile OHO Internet Solutions tarafından yapılmıştır.
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber