RSS / XML
23-10-2019
Bizi Takip Edin!


Sürekli, öğrenci ve velilere seslendi

19-09-2017 10:44:31
A+ A-
AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli, Eğitim ve öğretim hayatına ilk başladığı okulda, yıllar sonra gençlerle birlikte olmaktan gurur duyduğunu belirtti.

Muğla Satılık

2017- 2018 eğitim ve öğretim yılı başlangıç törenlerinde öğretime başladığı ilkokulunda öğrencilerle buluşan AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli, öğrenciler ve velilerine hitap etti. Eğitim ve öğretime ilk başladığı okulda yeni dönemin açılışında bulunmaktan gurur duyduğunu kaydeden Sürekli, şunları söyledi:

 

"Bugün sizlerin oturacağı bu sıralarda on yıllar önce ders görmüş biri olarak ne kadar mutlu olduğumu söylesem azdır. İnanıyorum ki sizler de en iyi yerlere gelmek için var gücünüzle çalışır ve vatana, millete hayırlı birer evlat olarak yetişeceksiniz. Eğitim ve öğretimin her noktasında geleceğe uygun programların uygulanması ve teknolojinin en yüksek seviyede kullanılması için tüm imkanlar seferber edilmeli. Çocuklarımızı ve gençlerimizi yarınlara en iyi şekilde hazırlamak zorundayız. Çocuklarımızı; bilgiyi üreten ve insanlığın hizmetine sunan, geleceğin dünyasında söz sahibi olan fertler olarak yetiştirmek ülkemizin gelişmesi ve ilerlemesi için büyük önem taşımaktadır. Çocuklarına en iyi imkanları sağlamaya çalışan velilerimizin fedakarlıkları her zaman ilham kaynağımızdır" dedi.(DHA)


Retrobet
ETİKETLER : ak parti milletvekili izmir kerem ali sürekli öğrenci veli
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber