RSS / XML
15-10-2018
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

Sivaslılardan Şehit ve Gaziler Derneği'ne ziyaret

02-10-2017 13:40:42
A+ A-
İzmir Sivaslılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Şehit ve Gaziler Derneği'ni ziyaret etti

Diyarbakır Satılık

İzmir Sivaslılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu İzmir'de ziyaretlere,  karşılıklı bilgi alıp vermeye  ve ortak hareket etmek için zemin aramaya devam ediyor. 

Amacımız kurumlar arasında yakınlaşmayı sağlamak  diyen dernek Başkanı Necati Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte. ... Türkiye Harp Malulü, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri derneği İzmir şube başkanlığını ziyaret ettiler.  

İşini ve görevlerini çok iyi bilen dernek başkanı  Recep doğru bey  ve yönetim kurulu üyelerinin sıcak ve samimi karşılamalarına teşekkür eden Necati Şahin, '' Hem çok duygulandık, hem de gurur duyduk.'' açıklamasında bulundu.

Profesyonel bir ekibin görevde olmasını önemsediklerini ifade eden Necati Şahin yönetim kurulu üyelerimizle birlikte bizlere yapılan sunumu sonuna kadar izledikten sonra derneğin kuruluş, çalışma ve amaçları konusunda önemli bilgiler edindiklerini ifade etti. 

Başkan Necati Şahin, ''Bu ziyarette bizler de İzmir Sivaslılar Kültür ve Dayanışma Derneğimizin çalışma prensipleri sosyal projeler, şehit, gazi, dul ve yetimlerine karşı olan duygu ve düşüncelerimizi ifade ettikten sonra bu günün önem ve anlamına hizmet etmesi amacı ile kendilerine İzmir'deki tüm Sivaslılar adına teşekkür plaketi taktım ettik.'' dedi.

Başkan Recep Doğru verilen plakete teşekkür ederken karşılıklı ilişkilerin gelişmesinin önemine değinerek bu ilişkiyi ciddiye aldıklarını ifade etti.

Sivas'ın, Sivas kongresinin ve Cumhuriyetin kurulduğu şehir olduğunu bu anlamda yerinin farklı olduğunu ifade ederek ve tüm Sivaslılara hitaben dernek logolu hediyeyi dernek başkanı Necati Şahin'e verdi.

Bu anlamlı hediyeyi teslim alan başkan Necati Şahin, ''Çok duygulandım bu hediye bugüne kadar aldığım en önemli ve manevi değeri yüksek olan bir hediye oldu. Bu hediyeyi vatan memleket ve insanlarımız uğruna gözünü bile kırpmadan şehit olan Gazi olan ve onların dul ve yetimlerinden, onların temsilcilerinden almak böyle bir onura layık olmak bize gurur vermiştir diyerek  hediyeyi teşekkür eden Necati Şahin Sivaslılar bu anlamlı hediyeyi en iyi şekilde muhafaza edecektir.'' dedi.

Şehit, Gazi dul ve yetimlerinin haklarının desteklenmesi konularda her türlü etkinliğe katkı koymanin görevlerini olduğunu ifade eden başkan Necati Şahin bu ziyaretlerin devam edeceğini söyleyerek konuk severlik için teşekkür ederek,''Son söz olarak sevgi saygı ve şükranlarımızı sunuyoruz.'' açıklamasında bulundu. (GazetemBayraklı)


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer İZMİR haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber