RSS / XML
21-07-2018
Bizi Takip Edin!

Yaşar Okuyan'dan Melih Gökçek iddiası

10-10-2017 15:00:25
A+ A-
İşte haberin detayları...

Gaziantep Satılık

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek’in bu ay sonunda istifa edeceğini öne sürdü. Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek'le ilgili gündemi sarsacak bir iddiada bulundu.

 

 

DAVULLU ZURNALI KUTLAMA YAPACAKLAR

 

Yaşar Okuyan, yaşanacak gelişme sonrasında AK Parti’lilerin de davullu zurnalı kutlama yapıp, Melih Gökçek'in villasının önünde "Ankara'nın Bağları" türküsü eşliğinde davullu zurnalı kutlama yapacaklarını, kendisinin de misket oynayarak kutlamalara katılacağını söyledi.

KRT'de Çağlar Cilara'nın konuğu olan Eski Çalışma Bakanı Yaşar Okuyan, AK Parti’lilerin de davullu zurnalı kutlama yapıp, Melih Gökçek'in villasının önünde "Ankara'nın Bağları" türküsü eşliğinde davullu zurnalı kutlama yapacaklarını, kendisinin de misket oynayarak kutlamalara katılacağını söyledi.

Yaşar Okuyan, Melih Gökçek'ten AK Parti’lilerin de rahatsız olduğunu,  Melih Gökçek'in 2014 seçimlerinde başka partiden aday olup AK Parti'nin oylarını bölmekle tehdit ederek aday olduğunu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Gökçek'in istifasını istediğini ve bu karardan Erdoğan'ın kesinlikle dönmeyeceğini söyledi. 

PARSEL PARSEL TÜRKÜSÜ

Bu sözler üzerine Çağlar Cilara, “parsel parsel” isimli bir Ankara türküsü yazacağını, kutlamalarda bu türkünün de olacağını söyledi.(Vatan)

 


ETİKETLER : Yaşar Okuyan'dan Melih Gökçek iddiası vatan partisi
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber