RSS / XML
24-09-2018
Bizi Takip Edin!

Karabağlar Belediyesin'den anlamlı yarışma

11-10-2017 10:50:34
A+ A-
Karabağlar Belediyesi, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası kapsamında “Atatürk’ün İnsan Sevgisi” konulu kompozisyon yarışması düzenleyecek

Ankara Satılık

EGE MECLİSİ - Öğrencilerin Atatürk sevgisini geliştirmek, araştırma ve araştırdıklarını yazılı olarak ifade etme becerisine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen yarışmaya Karabağlar ilçesindeki tüm resmi ve özel ortaokul öğrencileri katılabilecek.

 

Son başvuru 31 Ekim

Kompozisyonlar için son başvuru 31 Ekim saat.17.00 olarak belirlendi. Karabağlar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ayla Sert, Editör Yunus Bekir Yurdakul, Şair Berrin Nazlı, Şair-Yazar Muzaffer Kale ve Araştırmacı Yazar Muhittin Bilgin’den oluşan seçici kurulun 2 Kasım tarihinde yapacağı değerlendirme sonucu kazananlar açıklanacak. 

 

Ödül Töreni 10 Kasım   

Yarışmanın ödül töreni 10 Kasım Cuma günü Karabağlar Belediyesi hizmet binası içerisinde bulunan Muzaffer İzgü Salonunda yapılacak. Yarışmada birinciye dizüstü bilgisayar, ikinciye tablet, üçüncüye fotoğraf makinesi, seçici kurul özel ödülü ise kitap seti olarak belirlendi. Ayrıca yarışmaya katılan her öğrenciye “Nutuk” kitabı hediye edilecek.

Yarışmaya başvurular elden veya posta yoluyla Karabağlar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne (Cennetoğlu Mah. Yeşillik Caddesi No:232 Karabağlar-İzmir adresine 31 Ekim tarihine kadar yapılabilecek.

 


ETİKETLER : Karabağlar Belediyesi 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası Atatürk’ün İnsan Sevgisi kompozisyon yarışması
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber