RSS / XML
21-10-2018
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

İZELTAŞ’tan önemli atılım

05-01-2018 10:30:18
A+ A-
Sektörün öncüsü, Alman şirketin Türkiye’deki satış ağını yönetecek

Gaziantep Satılık

EGE MECLİSİ - Türkiye’de yarım asırdır el aletleri üretiminin lideri İZELTAŞ, sektörde Avrupa’nın bir diğer önemli aktörlerinden Alman el aletleri firması Gedore’nin Türkiye distribütörlüğünü yürütecek. Gedore bünyesinde Türkiye’deki tesislerde üretim yapan Altaş markası da İZELTAŞ A.Ş’ye satıldı.Gedore yetkilileri, süreçte çok sayıda firmayla görüştüklerini ancak ürünlerinin temsili için kalitesi ve güvenilirliği ile İZELTAŞ’ıtercih ettiklerini söyledi.

 

Türkiye’nin ilk el aletleri üreticisi olan ve 2018 yılında 50. kuruluş yıldönümünü kutlamaya hazırlanan İZELTAŞ, 2017’nin son günlerindedevbir atılım yaptı.Sektörde Avrupa’nın önemli aktörlerinden Alman firması Gedore ile distribütörlük anlaşması imzalandı. İZELTAŞ, Alman şirketin Türkiye’deki satış ağını yönetecek.

Öte yandan Gedore bünyesinde Türkiye’deki tesislerde üretim yapan Altaş markasıda İZELTAŞ A.Ş’ye satıldı.

 

“İZELTAŞ bir dünya markasıdır”

Gedore’ninRemscheid’deki merkezinde gerçekleşen imza törenine İZELTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, Genel Müdür Haluk Akdemir, Gedore’nin Sahibi ve Grup Şirketleri Yöneticisi Karen Dowidat ile Genel Müdür ChrisMetzler katıldı. Şirket yetkilileri, süreçte birçok firmanın talepte bulunduğunu ancak bu konuda İZELTAŞ’ınkendileri için en uygun tercih olduğunu belirtti. İZELTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar ise, “İZELTAŞ, 50 yıldır ürün çeşitliliği ve kalitesiyle yalnızca Türkiye’de değil dünyada adını duyurmuş önemli bir markadır. Bu anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

 

Laboratuvar kuruldu

Yaklaşık 8 bin ürün çeşidi bulunan ve özellikle tork anahtarı çözümlerinde uzmanlaşanGedore’ninürünleri için İZELTAŞ’ta bir kalibrasyon laboratuvarı da kuruldu. Ürünlerin satışlarına ise kısa süre içerisinde başlanacak.


ETİKETLER : İZELTAŞ Alman şirket satış ağı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EKONOMİ haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber