RSS / XML
19-10-2018
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

İzmir'de 'ticaret' konuşulacak

09-01-2018 11:21:23
A+ A-
MÜSİAD Bölgesel Ticaret Toplantısı ‘Ticaretimizi Büyütüyoruz’ Temasıyla 13 Ocak’ta İzmir’de Gerçekleşecek

Adana Satılık

EGE MECLİSİ - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MUSİAD) Yıldız Holding satın alma yetkilileri (Ülker) ve TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan’ın katılımlarıyla İzmir’de ‘Ticaretimizi Arttırıyoruz’ temasıyla “Bölgesel Ticaret Toplantısı” düzenlenecek.

MÜSİAD İzmir Başkanı Ümit Ülkü, 13 Ocak 2018 Cumartesi günü 09.00-18.00 saatleri arasında Kaya Termal Oteli Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Bölgesel Ticaret Toplantısı hakkında açıklamalarda bulundu.

Bölgeye ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamak için önemli çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Ülkü şunları söyledi; “MÜSİAD Sektör Kurulları Komisyonu tarafından, 13 Ocak 2018 tarihinde, TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan’ın katılımlarıyla 2018 yılının ilk toplantısı olan “Bölgesel Ticaret Toplantısını” İzmir’de ev sahipliği yapacağız. Bir gün sürecek olan fuarda, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, MÜSİAD Sektör Kurulları Komisyonu Başkanı Bayram Şenocak konuşmacı olarak katılacak. İzmir iş dünyasının da davetli olduğu fuar organizasyonunda stant açacak olan üyeler, Yıldız Holding satın alma yetkilileri (Ülker), onlarca yurtdışı alım heyeti, yurtiçinden büyük markaların satın alma müdürleri ve yüzlerce iş insanı ile yüz yüze görüşüp yeni iş bağlantıları kurma fırsatı bulacak” dedi.

İzmir’in tarih boyunca en önemli ticaret merkezlerinden biri olduğunu belirten Ülkü, ‘Ticaretimizi Arttırıyoruz’ temasıyla gerçekleştireceğimiz Bölgesel Ticaret Toplantımız, işbirliği fırsatları oluşmasında ve bölgemize getireceği katkıların çok önemli olduğunu söyledi.

Kaya İzmir Termal Oteli Kongre Merkezi’nde İzmir ve Türkiye genelinden 150 MÜSİAD üyesinin mini stant açacağı Bölgesel Ticaret Toplantısında satın alma firmaları ile tedarikçiler B2B iş görüşmeleri yapacak.


ETİKETLER : MÜSİAD Bölgesel Ticaret Toplantısı Ticaretimizi Büyütüyoruz
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EKONOMİ haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber