RSS / XML
18-02-2019
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

Öncü Gençlik İzmir'de kurultay heyecanı

14-02-2018 15:06:47
A+ A-
Vatan Partisi’nin gençlik kolu olan Öncü Gençlik’ in İzmir İl Örgütü olağanüstü kurultayını topluyor

Sinop Satılık

EGE MECLİSİ - Öncü Gençlik İzmir İl Örgütü 25 Şubat Pazar günü gerçekleştireceği olağanüstü kurultayda önümüzdeki dönemde üzerine düşen görevleri tartışarak yeni il başkanı ve il yönetimini belirleyecek. Seçimin yaklaşmasıyla Cumhurbaşkanı adayını Doğu Perinçek olarak belirleyen Vatan Partisi’nin Türkiye’yi yöneteceği siyasetleri konuşacak olan Öncü Gençlik, İzmir’deki tüm vatansever gençleri kurultaya davet ediyor.

 

Öncü Gençlik İzmir İl Başkan Vekili Ferdi Tanhan, Türkiye’nin mevcut durumuna dair “Ülkemiz Amerikan emperyalizminin ve onun yerli piyonlarının saldırısı altındadır. Mehmetçiğimiz ve polisimiz PKK ve FETÖ' ye karşı amansız bir mücadele yürütmektedir. Zeytin Dalı harekâtıyla TSK mazlumlar dünyasına büyük bir güven ve umut vermektedir. Milletimiz güvenliği ve huzuru için bütün diğer kaygıları bir kenara bırakarak birleşmektedir” dedi.

 

Vatansever Gençlik Partiyle İktidara !

Türk gençliğinin görev günlerinin zorlu günler olduğunu ifade eden Tanhan, “Tarih boyunca Türk gençliği ülkenin içinde bulunduğu zor günlerde alması gereken görevleri gocunmadan, gülümseyerek almıştır. Milleti birleştirmeli ve cephe gerisini Mehmetçiğimizin başarısı için birbirine kenetlenmeliyiz. Türkiye'yi içinde bulunduğu bu zor günlerden stratejisi belirsiz, politikası tutarsız olan hükümetler kurtaramaz. Vatan Partisi iktidarı Türkiye'nin gündemindedir. Vatan Partisi'nin Öncü Gençliği, ülkenin teminatı olduğunu yaptığı her işte göstermektedir. Bu doğrultuda Türk Gençliği Vatan Partisi'ne, vatanı kurtaracak karargâha koşmalıdır” diyerek 25 Şubat’ta gerçekleştirilecek Öncü Gençlik İzmir Olağanüstü İl Kurultayı’nın vatansever gençliğin buluşma yeri olacağını belirtti.

Türk gençliğini vatan için birleşmeye davet eden Öncü Gençlik İzmir, yüzlerce gençle 25 Şubat Pazar günü saat 13.00’ da Bornova Öğretmen Evi’nde Olağanüstü İl Kurultayını gerçekleştirecek.


ETİKETLER : Öncü Gençlik İzmir kurultay heyecan
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber