RSS / XML
26-03-2019
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

Sanatın kalbi burada atacak

06-03-2018 12:44:52
A+ A-
Bugüne kadar sessiz sedasız düzenlediği sosyal sorumluluk projeleriyle binlerce çocuğun ve huzurevinde yaşayan yaşlılarımızın hayatlarına dokunan Ezgi Çoban, kurduğu sanat evi ile hem İzmir’in sanat yaşamına renk getirecek hem de sosyal sorumluluk projelerini arttırarak devam ettirecek

Diyarbakır Satılık

EGE MECLİSİ - Bir grup gönüllü arkadaşıyla birlikte, çoğunluğu Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan onlarca okula on bine yakın kitap gönderen, Erzurum’da bir köy okuluna kütüphane kuran, her yıl düzenli olarak huzurevi sakinlerini ziyaret ederek ihtiyaçlarını karşılayan, Buca’daki restoranların yemek artıklarını toplayarak sokak hayvanlarına hayat veren Ezgi Çoban, hem sosyal sorumluluk projelerinin kapsamını genişletmek hem de İzmir’in kültür sanat hayatına yeni bir soluk getirmek için Amorf Sanat Evi’ni kurdu.

DEÜ Buca Eğitim Fakültesi karşısında tarihi Rum evinde faaliyete geçen Amorf Sanat Evi’nde müzik, dans, resim, ebru, tiyatro, yaratıcı drama, konservatuar hazırlık, takı tasarım ve ahşap boyama eğitimleri verilecek. Amorf Sanat Evi’nin sosyal sorumluluk projelerini finanse edecek bir araç olduğunu dile getiren Ezgi Çoban, “Ben ve arkadaşlarım bugüne kadar ulaşabildiğimiz kadar çok çocuğa ulaşıp her türlü ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştık. Huzurevindeki büyüklerimizin kendilerini yalnız hissetmemeleri için elimizden geleni yaptık. Sokak hayvanlarının yaşamlarını sürdürmelerine katkı sağladık. Amorf Sanat Evi sayesinde bu faaliyetlerimiz bundan sonra artarak devam edecek. Amorf’ta takı tasarımı ve ahşap boyama eğitimlerinde yapılacak olan eserler sokak hayvanları yararına satışa sunulacak. Benim ve arkadaşlarımın Amorf’tan öncelikli beklentimiz toplumun ihtiyacı olan kesimlerine destek olabilecek projeleri finanse etmesidir” dedi.


ETİKETLER : Ezgi Çoban sanat yaşam sosyal sorumluluk projeleri
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber