RSS / XML
25-03-2019
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

Demokrat Parti Tire'de Sarp dönemi

09-03-2018 13:55:09
A+ A-
Demokrat Parti Tire İlçe Başkanlığına Hasan Sinan Sarp atandı...

Denizli Satılık

EGE MECLİSİ - Demokrat Parti tarafındann atama ile ilgili yapılan açıklamada; "Demokrat Parti İzmir İl Başkanı Metin Dökmeciler, Demokrat Parti Genel Merkezi'nden gelen  9 Mart 2018 tarih ve DP.18.05.77 Sayılı yazıyla, İzmir İli Tire İlçe Teşkilatını yeniden oluşturmak üzere Hasan Sinan SARP'ın İlçe Başkanı olarak atanmasına ve İlçe Yönetim Kurulunun da; Celal KESELİ, Adil ATAN, Serkan GÖRÜŞÜK, Gülşah GÖRGÜN, Halil MERMER, Mustafa KIRICI ile oluşturulmasına karar verilmiştir" ifadelerine yer verildi.

 

Açıklamada ayrıca "Demokrat Parti'nin köklü geleneğinden referans alarak kadın-genç odaklı yeni bir parti yapılanması inşa etmeye çalışıyoruz. Ülkemizin, devletimizin ve toplumumuzun hassasiyetlerini ve çıkarlarını korumak adına 'Yeniden Cumhuriyet, Yeniden Demokrasi, Yeniden Huzur' sloganıyla yürüyüşe geçtiğimiz bu çalışmalarda Demokrat Parti Genel Başkanı ve dava arkadaşlarımıza büyük işler düşmektedir.

Milletimizi, devletimizi hak ettiği başarılı noktaya getirebilecek bir siyasi akla ihtiyacımız vardır. İşte bu siyasi aklın adı da kimliği de sıfatı da demokratlık olacaktır, demokratlar olacaktır" denildi.

Açıklamanın devamı şu şekilde: 

"Bu bilgiler ışığında Demokrat Parti Genel Merkezi'nin 9 Mart 2018 tarihli yazısıyla Demokrat Parti Çeşme İlçe Başkanlığı'na Hasan Sinan SARP ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin ataması yapılmış olup, atama yazısı kendisine tebliğ edilmiştir."

Demokrat Parti Tire İlçe Başkanlığı olarak İzmir İl Başkanı Metin DÖKMECİLER’i ziyaret eden Hasan Sinan SARP’ın yanında, partinin ileri gelenlerinden ve yönetim kurulu üyesi Celal KESELİ ve Adil ATAN eşlik etti.

Demokrat Parti’nin Bütün Teşkilatlar bazında yenilenmeye gittiğini belirten Sarp, bu yapılanma çerçevesinde kendisine tekrar ilçe başkanlığı görevinin tebliğ edilmesinden dolayı son derece mutlu olduğunu ifade etti.

Sarp, “Demokrat Parti İzmir il Başkanlığı Tire Teşkilatını yeniden oluşturmak üzere ilçe başkanlığı görevini bana verdi. Ben ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımız ivedilikle partimizin ileri gelenleriyle oturup durum değerlendirmesi yaparak yeni atanan yönetimimizle birlikte yasal süre içerisinde ilçe kongremizi gerçekleştirerek Tire’de partimizi en iyi şekilde temsil etmek adına ve tiremize hizmet etmek adına, görevimize başladık" dedi.

 

 “İLÇEMİZ İÇİN HİZMETE HAZIRIZ”

Temiz siyaset vurgusu yapan genç başkan, “Temiz siyaset, yapıcı siyaset toparlayıcı ve belirleyici siyaset anlayışıyla yola çıktık. Amacımız ortamı geren değil, her zaman doğrunun ve iyinin yanında olacağımızı üzerimize görev düşerse de Tire’ye hizmete hazır olduğumuzu bu vesileyle ifade etmek isterim. Kimseye kırgın ya da küskün değiliz, partililerimize ve halkımıza saygılıyız. Kapımız herkese açık.  Toparlayıcı ve birleştirici olacamığızda kimsenin en küçük şüphesi olmasın. Herkesin görüşüne de saygı duyuyoruz.” şeklinde konuştu.

Tire İlçe Başkanlığına yeniden atanan Hasan Sinan SARP 2014 Yeerel Seçimlerinde Tire Belediye Başkanı adayı olduktan sonra ilçe başkanlığı görevini devralan ve bu görevi sürdüren Ziya Saffet YORGAN’a da bu vesileyle hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.


ETİKETLER : Demokrat Parti Demokrat Parti Tire İlçe Başkanlığına Hasan Sinan Sarp
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber