RSS / XML
25-03-2019
Bizi Takip Edin!
bodrum escort

Tülin Gazi, İçmimarlar Odası Başkanı seçildi

12-03-2018 15:41:54
A+ A-
TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi 12. Olağan Genel Kurulu'nda Tülin Gazi yeni başkan seçildi. Seçimler sonucunda yeni yönetim de oluşturuldu

Denizli Satılık

EGE MECLİSİ - İçmimarlık mesleğinin geliştirilmesini sağlayarak, üyelerinin mesleki hak ve onurlarının korunması, mesleki kural ve yöntemlere uyulması ile mesleki disiplinin oluşturulması konularında hizmet veren TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi'nin 12. Olağan Genel Kurul seçimleri tamamlandı. Oy birliği ile Tülin Gazi yeni başkan seçilirken, başkan yardımcısı Selin Erbilgiç Gürman, yazman Betül Sezgin, sayman ise Deniz Tezer oldu. Tülin Gazi, "Meslek birliğimizin bozulmasına fırsat vermeden tüm enerjimiz ile meslek haklarımızı almak için çabalayacağız. Yeni dönemde meslek ve meslektaş çıkarlarından yana olan çizgimizi hep birlikte sosyal ve kültürel başarılarla taçlandıracağız" dedi.

 

TMMOB İçmimarlar Odası 12. Dönem Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu;

"Özgür Ali Karaduman, Emrah Tezcan, Duygu Çınar Umdu. Yedek Üyeler; Yiğit Emre Gürman, İklime Polat Yalçıner, Oğuz Kral, Sema Çetin, Miray Beşkardeşler, Elza Gabbai, Zeynep Seda Güncü." (DHA)

 


ETİKETLER : Tülin Gazi İçmimarlar Odası Başkanı TMMOB
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -


Ege Meclisi - Ege'nin Ortak Sesi -
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber