RSS / XML
26-09-2021
Bizi Takip Edin!


CHP belediyelerinde dalga dalga yayıldı

16-03-2018 16:44:42
A+ A-
İşte haberin detayları...

Denizli Satılık

Çanakkale Belediyesi tarafından başlatılan İstiklal Marşı'nın 10 kıtasının yazımına CHP'nin diğer belediyelerinden de destek geldi. 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü için 'Çanakkale Ruhu Susmaz' etiketiyle birlikte başlatılan akım sosyal medyada gündem oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İstiklal Marşı hakkında söylediği ''Güfte var, istenilen beste yok.'' sözleri İstiklal Marşı değişiyor mu sorularını gündeme getirmişti.

Çanakkale Belediyesi 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü için Çanakkale Ruhu Susmaz etiketiyle Twitter üzerinden İstiklal Marşı'nın 10 kıtasının yazımını ilk 2 mısrayı yazarak başlattı. Devamını getirmesini istediği Tepebaşı Belediyesi'ni etiketledi. 

Tepebaşı Belediye'si de bu akıma katıldı ve İstiklal Marşı'nın 3. ve 4. mısralarını yazarak Eskişehir Büyükşehir Belediyesini etiketledi. İzmir Büyükşehir Belediyesi, Konak Belediyesini, Konak Belediyesi Bornıva Belediyesini etiketledi.Her belediye İstiklal Marşı'ndaki  2 mısrayı yazıp devamını getirmesini istediği belediyeyi etiketlemeye devam etti.

İŞTE CHP'Lİ BELEDİYELERİNİN DALGA DALGA BÜYÜTTÜĞÜ O PAYLAŞIMLAR (Posta)

 

 

 

 


ETİKETLER : belediye istiklal marşı chp destek paylaşım
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL YÖNETİMLER haberleri

Arşiv Arama
- -

Ana sayfa - sağ alt

Ege Meclisi
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber