RSS / XML
28-09-2021
Bizi Takip Edin!


CHP İzmir İl Başkanı Yücel'den 'İnce' yorumu

04-05-2018 12:05:17
A+ A-
İşte haberin detayları...

Bursa Satılık

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı olarak  Muharrem İnce'nin açıklanmasının ardından açıklamalarda bulundu.

 

Cumhurbaşkanı adaylarının,  güçlü ve herkesin oyunu alabilecek, halkın sevdiği ve beğendiği bir isim olduğunu belirterek "24 Haziran'da biz kazanacağız, Türkiye kazanacak" dedi. Yücel açıklamasında şu sözlere yer verdi:

 

HEP HALKIN YANINDA OLMUŞ BİR ADAYIMIZ VAR

Partimizin Cumhurbaşkanı adayının Muharrem İnce olarak açıklanması sadece örgütümüzde değil, tüm Türkiye'de heyecan yaratmıştır. Bizler de Muharrem İnce gibi dürüst, korkusuz, cumhuriyeti ve demokrasiyi sonuna kadar savunan, halkın her kesiminden ilgi ve sevgi gören bir adayla yola çıkmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Muharrem İnce, tüm Türkiye'nin tanıdığı ve toplumun her kesiminin beğeniyle takip ettiği bir isim. Cumhurbaşkanı adayımızın bu kadar tanınan ve sevilen bir isim olması 24 Haziran'da seçimi kazanmamıza çok büyük etki yapacaktır. Sayın İnce, hangi partiyi desteklerse desteklesin her vatandaşımızın oyunu alabilecek bir isim. Bizim de   istediği şey partimizin içinden ama partili partisiz herkesin oyunu alabilecek bir cumhurbaşkanı adayıydı. Bu beklentimizin gerçekleşmiş olması bizleri ayrıca mutlu etti. 

Demokrasiye inanan, cumhuriyet ve Atatürk ilkelerinden hiçbir zaman ayrılmamış, iktidarın tüm baskılarına karşı korkusuzca ve yüksek sesle tepkisini göstererek Türk halkının yanında olmuş bir adayımız var. Muharrem İnce ismi, propaganda çalışmalarımızda da elimizi çok güçlendirecek ve örgütümüzün coşkusuna  coşku katacaktır

Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu tarafından böylesine güçlü bir aday açıklanmışken şimdi bizlere düşen, kurtuluş günü olarak ilan ettiğimiz 24 Haziran'a kadar yorulmak bilmeden çalışmaktır. Biliyor ve İnanıyoruz ki, 24 Haziran'da biz kazanacağız, Türkiye kazanacak. (CHP İzmir İl Başk. Basın Bürosu)


ETİKETLER : CHP İzmir İl Başkanı Yücel İnce yorum
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer POLİTİKA haberleri

ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -

Ana sayfa - sağ alt

Ege Meclisi
SPOR
Spor Haberleri
GÜNCEL
İZMİR
İzmir
POLİTİKA
Politika
ÖZEL HABER
Özel Haber